Náš expert Stephan říká:

Dobré základní zařízení pro lesního lovce!
Původní cena byla: 1.219,00 XNUMX EUR1.090,00 €Aktuální cena je: 1.090,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Tento produkt již není dostupný.
Tento produkt má oficiálního nástupce:
Není k dispozici

Dobré základní zařízení pro lesního lovce!
Začněte tím malým a velmi šikovným HIKMICRO Termokamera Lynx Pro LH19, která díky detailním snímkům změní váš zážitek z lovu. Integrovaný 19mm objektiv lze zaostřit manuálně a díky němu budou snímky ve volné přírodě ostré a vysoce kontrastní.
Vysoce citlivý termovizní detektor VOx vám umožňuje dobře reagovat na velké vzdálenosti i za špatných povětrnostních podmínek.
Nárazuvzdorné pouzdro je prachu a voděodolné a jeho zpracování je spolehlivě promyšlené. Vaše noční pozorování zůstane zcela bez povšimnutí díky snadnému použití a dobré navigaci v menu.
Integrovaná baterie umožňuje provoz 7,5 hodiny (Wi-Fi vypnutá), což je na běžný den ve volné přírodě zcela dostačující. Díky funkci WIFI můžete sdílet své lovecké zážitky s přáteli nebo rodinou, ať už s tabletem, chytrým telefonem nebo PC. S touto termovizní kamerou si pořizujete špičkové zařízení s dobrým poměrem ceny a výkonu.
Pokud chcete trochu více výkonu, podívejte se na velkého bratra Lynxe, the HIKMICRO Termokamera OWL OH 35 na.
Loděnice Infiray Xeye E3 Max V2 je náš zasvěcený tip pro vás v tomto odvětví cena-výkon.
| životnost baterie | 7,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 900 m |
| Digitální zoom | 8, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1280 × 960 pixelů |
| Typ displeje | LCOS |
| přihláška | Wald |
| Hmotnost | 300 g |
| základní zvětšení | 2-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 19 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx (oxid vanadičný) |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 35 mK (NETD) |
| Zorné pole | 13,8 ° |
| Šířka zorného pole | 24 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1 č.p. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Německo
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chráněno e-mailem]