Náš expert Thomas říká:

Hodně výkonu za relativně málo peněz!
Původní cena byla: 1.499,00 XNUMX EUR1.448,00 €Aktuální cena je: 1.448,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Tento produkt již není dostupný.
Tento produkt má oficiálního nástupce:
Není k dispozici

Hodně výkonu za relativně málo peněz!
Das HIKMICRO LYNX LH35 2.0 je jednoznačně nejlepší volbou do pole a lesa. Výkonná kombinace snímače 384 a 35mm objektivu nabízí volně zaostřitelné 13,1 m široké zorné pole. Obrazový výkon a kvalita je absolutní nutností pro vaše pole s lesními oblastmi!
Díky vynikající citlivosti (NETD ≤ 20 mK) HIKMICRO Termovizní monokulár LYNX LH35 2.0 zajišťuje detailní a informativní snímky i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Softwarová revoluce také umožňuje obzvláště pohodlný vizuální zážitek.
Inovativní design HIKMICRO LYNX 2.0 se odráží i v konstrukci napájecího zdroje. S vyjímatelnou a dobíjecí baterií nabízí 6,5 hodiny nepřetržitého používání. Baterii lze pohodlně nabíjet v zařízení i nabíječce – stačí ji zapojit a můžete začít.
Díky rychlému startu během pouhých 3 sekund HIKMICRO LYNX 2.0 je vždy připraven k okamžitému použití.
Das HIKMICRO LYNX LH35 2.0 je praktické kapesní zařízení s hmotností přibližně 330 g. Díky tomu je lehkým a praktickým společníkem v každé situaci.
Das HIKMICRO Termovizní monokulár LYNX LH35 2.0 zaujme hierarchickým menu, které upřednostňuje často používané funkce podle zvyklostí uživatele. Uživatelé mají možnost přizpůsobit a optimalizovat svůj vizuální zážitek úpravou nastavení, jako je kontrast, ostrost a další přizpůsobené možnosti.
Automatické vypnutí obrazovky ztmaví displej, aby se šetřila energie a prodloužila životnost baterie HIKMICRO LYNX LH35 2.0 k prodloužení. Integrovaný algoritmus automaticky detekuje přesnou polohu zařízení a aktivuje funkci automatického vypnutí obrazovky. The HIKMICRO LYNX 2.0 je automaticky připraven k použití při bočním náklonu 75° i při náklonu 70° nahoru nebo dolů.
| snímková frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Detekční vzdálenost | 1200 m |
| Digitální zoom | 8, 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Pole, les, pole a les |
| Hmotnost | 300 g |
| základní zvětšení | 2,5-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 25 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx (oxid vanadičný) |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 7,5 ° |
| Šířka zorného pole | 13,1 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1 č.p. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Německo
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chráněno e-mailem]