Náš expert Marco říká:

Velmi malé a praktické zařízení základní úrovně s dlouhou výdrží baterie zejména pro lov v lese.
Původní cena byla: 1.599,00 XNUMX EUR1.349,00 €Aktuální cena je: 1.349,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Tento produkt již není dostupný.
následující alternativa:
Není k dispozici

Velmi malé a praktické zařízení základní úrovně s dlouhou výdrží baterie zejména pro lov v lese.
Loděnice Infiray Cabin CBL19 termovizní kamera je super kompaktní a nabízí vynikající obraz za atraktivní cenu. S nejnovějším 12 µm snímačem dosahuje tato kamera provozní doby až 7,5 hodiny.
Vyměnitelná baterie umožňuje provoz po libovolně dlouhou dobu. Tato funkce umožňuje snadno uložit baterie například do teplé vnitřní kapsy oblečení a v případě potřeby prodloužit životnost baterie o dalších 7,5 hodiny.
Integrována je i funkce pohotovostního režimu, která zcela ztmaví obrazovku a tím dále šetří rezervy baterie. To je také výhoda, aby si vás blízká zvěř nevšimla, když se na ni podíváte. Po krátkém stisknutí hlavního vypínače je kamera okamžitě znovu připravena.
Výsledkem je vysoká kvalita obrazu Infiray Obvykle se skládá z 12µm VOx senzoru, který i přes malou optiku vykazuje dobrou citlivost (pod 40 mK), dobrý kontrast a mnoho detailů. V nabídce jsou také možnosti jako ultra jasný režim pro další vylepšení obrazu. Abyste nikdy neztratili přehled, je nyní k dispozici zoom obraz v obraze.
Integrovaná svítilna se osvědčila jako praktický doplněk. To je výrazně silnější než u předchozích modelů a kužel lze také svázat pro větší vzdálenosti paprsku. To znamená, že tato funkce svítilny může podporovat noční vyhledávání. Nové je také ostření, které lze nyní ovládat rychleji se zkrácenou dráhou nastavení.
| životnost baterie | 7,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1000 m |
| Digitální zoom | 8, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1280 × 960 pixelů |
| Typ displeje | LCOS |
| přihláška | Wald |
| Hmotnost | 430 g |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 19 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx (oxid vanadičný) |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 40 mK (NETD) |
| Zorné pole | 13,8 ° |
| Šířka zorného pole | 24 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Společnost IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Německo
Web: nyx-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]