Náš expert Marco říká:

Malý, lehký, 35mm objektiv.
Původní cena byla: 1.499,00 XNUMX EUR1.288,00 €Aktuální cena je: 1.288,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Není k dispozici

Malý, lehký, 35mm objektiv.
Termovizní monokuláry řady LUMI jsou navrženy pro denní i noční použití a nabízejí vám výjimečnou kvalitu obrazu i za obtížných povětrnostních podmínek, jako je mlha, smog nebo déšť. I když překážky, jako jsou větve, vysoká tráva nebo husté listí, znesnadňují výhled, díky této technologii vždy jasně vidíte, co je před vámi. Jsou také tak skladné a lehké, že je můžete snadno vzít kamkoli.
Termovizní kamery LUMI jsou ideální pro všestranné aplikace.
Řada LUMI nastavuje nové standardy v oblasti kvality obrazu. Kamera, vybavená nejmodernějšími obrazovými algoritmy a výkonným tepelným senzorem s NETD ≤ 18 mK, poskytuje ostré a realistické snímky. AMOLED displej s rozlišením 1024 × 768 pixelů zajišťuje vynikající reprezentaci obrazu, zatímco režim Ultra Clear dále optimalizuje čistotu obrazu zejména pro náročné povětrnostní podmínky.
Díky středně velkému snímači 384 × 288 pixelů a rozmanitým možnostem nastavení si zařízení přizpůsobíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si z 5 barevných režimů a optimalizujte svůj pohled pomocí 10 úrovní jasu, ostrosti a kontrastu – takže žádný detail nezůstane bez povšimnutí.
Pro moderního uživatele je nezbytné zachytit výjimečné okamžiky. s Nocpix S LUMI L35 můžete nejen snadno sdílet své nahrávky prostřednictvím aplikace, ale také je přehrávat přímo na zařízení – ideální pro okamžité sdílení vašich zážitků s ostatními.
Das Nocpix LUMI L35 je vybaven standardními bateriemi 18650, které vám nabízejí maximální flexibilitu. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, s přiloženou nabíječkou baterií budete během okamžiku znovu připraveni k akci – a můžete pokračovat ve své misi.
| životnost baterie | 5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1800 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 3, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Pole, pole a les |
| Hmotnost | 330 g |
| velikost | 134 x 47 x 74 mm |
| základní zvětšení | 4-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 18 mK (NETD) |
| Zorné pole | 7,5 ° |
| Šířka zorného pole | 13 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Inlumen Technologies Co., Ltd.
Místnost 301, budova C3, Hefei Innovation Industrial Park, NO.800 Wangjiang West Road, Hefei National High-tech Industry Development District, Anhui, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: nocpix.com
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Německo
Web: nyx-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]