Náš expert Marco říká:

Kompaktní design – malý. Světlo. – Míle 2!
1.499,00 €
vč. DPH. Doprava zdarma
Připraveno k odeslání
Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů (liší se pro ostatní země)

Kompaktní design – malý. Světlo. – Míle 2!
Das PIXFRA Mile 2 M625 kombinuje nejmodernější technologii termovize s designem oceněným cenou Red Dot. Vysoce citlivý senzor VOx 640 × 512, rozteč pixelů 12 µm a tepelná dependence ≤ 25 mK zaručují přesnou detekci tepla. Výkonný objektiv f1.0 25mm a brilantní AMOLED displej s rozlišením 800 × 600 umožňují pořizovat extrémně ostré termovizní snímky na vzdálenost až 1300 m. Díky ergonomickému uspořádání tlačítek je intuitivní ovládání jednou rukou možné i v naprosté tmě.
Se zorným polem 30,7 m na 100 m nabízí zařízení vynikající viditelnost.
Řada Mile 2 byla oceněna cenou Red Dot Design Award za svou vynikající uživatelskou přívětivost, kompaktní formát a nízkou hmotnost.
Nejnovější firmware PIPS 2.0 (Pixfra Systém zpracování obrazu) zlepšuje kvalitu obrazu optimalizovaným zoomem, redukcí šumu a zaostřováním hran, čímž zajišťuje výjimečnou reprodukci detailů.
Kryt s certifikací IP67 chrání před prachem a vodou, takže zařízení funguje spolehlivě i v extrémních povětrnostních podmínkách. Tepelně stabilní technologie umožňuje bezchybný výkon při -30°C až +55°C. Výkonná baterie poskytuje až 6,5 hodin provozu při dlouhém používání.
Mile 2 je vybaven funkcí elektronického kompasu, která umožňuje přesnou navigaci – ideální pro venkovní dobrodružství. Funkce hotspot navíc usnadňuje pozorování automatickým označením nejteplejšího zdroje tepla.
Díky Wi-Fi lze současně připojit až čtyři zařízení a umožnit tak živý přenos na chytrém telefonu nebo tabletu. Dosah je až 40 m.
| životnost baterie | 6,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1300 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 4, 8násobné |
| rozlišení displeje | 800 × 600 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Pole a les |
| Hmotnost | |
| velikost | 157 x 56 x 50 mm |
| základní zvětšení | 1,65-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 25 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 512 pixelů |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 25 mK (NETD) |
| Šířka zorného pole | 30,7 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Zhejiang Pixfra Technology Co, Ltd
Žádný. 858 Jianshe 2nd Road, okres Xiaoshan, budova A,
Hangzhou, Čína, Zhejiang 311215, CN
Tel .: + 86-400-672-8166
Web: pixfra.com/de
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Bresser GmbH
Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede, Německo
Tel.: +49 (0)2872 - 80 74-0
Web: bresser.de
E-mail: [chráněno e-mailem]