GUIDE Nightlux JSA IR-435 VOx
Původní cena byla: 1.799,00 XNUMX EUR1.249,00 €Aktuální cena je: 1.249,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- Nejlevnější zařízení ve své třídě
- 35mm objektiv
- snadné ovládání
- Wi-Fi až pro 4 osoby
- Šířka zorného pole: 19m
Není k dispozici
Video
GUIDE Nightlux JSA IR-435 VOx ruční termovizní zařízení
Nový Nightlux Termovizní zařízení JSA IR-435 vyrábí spol Guide a má 400 x 300 pixelů Vox detektor s velmi vysokým tepelným rozlišením <50 mk @F1.0 NETD a displejem s rozlišením 1280 x 960 pixelů.
To znamená, že i ty nejjemnější teplotní rozdíly mohou být zobrazeny čistě a jasně. Zcela nově vyvinutý okulár nabízí velmi příjemný zážitek ze sledování a je vhodný i pro osoby, které nosí brýle. Displej v okuláru má rozlišení 1280 x 960 pixelů a velký průměr 0,4 palce. Díky tomu je obraz velmi blízký, srovnatelný s pohledem na 22palcovou obrazovku ze vzdálenosti jednoho metru.
S vysoce kvalitním 35mm germánským objektivem (zaostřitelným) dosahuje přístroj optického zvětšení 2,3x.
Díky digitálnímu zoomu 1x - 4x v jemných krocích nebo 2x a 4x lze dosáhnout maximálního zvětšení systému až 9,2x. Digitální zoom však snižuje vnímanou ostrost obrazu. To je případ všech termovizních zařízení.
16GB interní úložiště a WiFi
Snímky a videa lze zálohovat přímo na 16GB vnitřní paměť. Přenos do smartphonu nebo tabletu je možný prostřednictvím aplikace. Je také možné jej přenést do PC pomocí USB C kabelu.
JSA IR-435 lze připojit k aplikaci přes WIFI. Pomocí této nabídky lze snadno upravit několik nastavení. Je také možné zobrazit náhled různých pseudo barev vedle sebe. Obrázky a videa lze také nahrávat prostřednictvím aplikace, aniž byste museli mačkat jakékoli tlačítko na JSA IR-435. To je velmi příjemné a užitečné při použití JSA IR-435 například na stativu.
JSA IR-435 má funkci obraz v obraze, se kterou se část obrazu zobrazí zvětšená v hlavním obrazu. Polohu zobrazeného obrázku lze libovolně umístit.
Das GUIDE Nightlux JSA IR-435 VOx má možnost dovybavení laserovým dálkoměrem jako příslušenství. Laserový dálkoměr bude k dispozici jako volitelné příslušenství později. Výsledek měření se zobrazí přímo na displeji JSA IR-435.
Novinka: HDMI připojení
Další novinkou je připojení HDMI. To umožňuje téměř okamžitý přenos živého obrazu do televizních zařízení nebo displejů s rozlišením Full HD, 4K a 8K. Video signál je zde jasně lepší než dříve běžný analogový AV signál!
Zařízení má dvě baterie 18650 s 6.000 5 mAh. Doba provozu je až 18650 hodin v normálním režimu (v závislosti na teplotě). V úsporném režimu se opět znatelně prodlužuje. Výhodou standardních baterií 5 je, že si je můžete nechat vyměnit v servisním středisku i za 10 nebo XNUMX let. Na rozdíl od speciálních bateriových sad pro současná zařízení, které již nemusí být možné zakoupit.
Přes USB-C port lze také připojit USB 5 V power banku a zařízení lze nabíjet nebo přímo ovládat.
Obraz lze zobrazit v režimu White-Hot, Black-Hot a 3 úrovních Red-Hot.
K dispozici jsou také předvolby pro úpravu obrazu, jako je les nebo město. Jas a kontrast lze také jemně upravit. S možností optimalizace obrazu je přes celý obraz umístěn „ostřič“. Jas obrazovky lze navíc individuálně nastavit. Dosah detekce osob je cca 1000 m a dosah vozidel cca 2400 m.
Technické vlastnosti GUIDE Nightlux JSA IR-435 VOx
| životnost baterie | 5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1000 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1280 × 960 pixelů |
| Typ displeje | LCOS |
| přihláška | Wald |
| Hmotnost | 470 g |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 400 × 300 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Citlivost snímače | ≤ 50 mK (NETD) |
| Zorné pole | 11,1 ° |
| Šířka zorného pole | 19 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
Žádný. 29, Gaoxin 3rd Road, East Lake High-Tech Development Zone, Wuhan 430205, PR Čína
Tel .: + 86-27-8129-8784
Web: guideoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Guide Sensmart Technology GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norimberk, Německo
Tel.: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [chráněno e-mailem]





