ThermTec Hra 650L
2.090,00 €
vč. DPH. Doprava zdarma
- Snímač VOx s rozlišením 640 x 512 pixelů
- NETD: ≤ 18 mK a rozteč 12 μm
- intuitivní ovládání joystickem
- 15,3 m široké zorné pole (100 m)
- dálkoměr do 1000 m
Není k dispozici
Video
ThermTec Wild 650L – Jedinečný obrazový zážitek s LRF
Vysoce citlivý termovizní snímač s NETD≤18 mK v kombinaci s optikou s větší aperturou pro vynikající kvalitu tepelného zobrazování a dokonalé rozpoznání detailů i za extrémních povětrnostních podmínek.
Ergonomický design pro ovládání jednou rukou
Ovládací kolečko pro ostření a joystick nabízí ergonomický design, který umožňuje levákům i pravákům pohodlné ovládání jednou rukou. Dosáhněte ostrých a přesných snímků v jakékoli oblasti s minimálním úsilím.
Samoučící se korekce obrazu pomocí technologie AI
Technologie Wild Series AI umožňuje zařízení neustále se učit a přizpůsobovat se každé korekci obrazu v různých scénách. Optimalizujte algoritmus korekce obrazu pro delší stabilitu obrazu v různých prostředích.
Robustní pouzdro z hořčíkové slitiny
Řada Wild je vyrobena z hořčíkové slitiny pro vysokou konstrukční pevnost s minimální hmotností. Gumový povlak na krytu zabraňuje poškrábání a zlepšuje stabilitu pro dlouhou životnost.
Výkonný kontinuální digitální zoom
Dosáhněte vynikající ostrosti a rozlišení detailů od minimálního po maximální zvětšení s 1x až 4x spojitým HD zoomem.
Dlouhá výdrž baterie a zaměnitelnost
Vysokokapacitní baterie umožňuje až 10 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití. Lze jej nabít na zařízení nebo vyměnit během několika sekund.
Obsah balení:
- termovizní zařízení ThermTec Hra 650L
- Taška pro uložení fotoaparátu
- Nabíječka baterií včetně úložného pouzdra
- Baterie 2x 18650
- Řemínek na ruku
- Neckband
- USB datový kabel
- Čistící hadřík
- Rychlý start
Technické vlastnosti ThermTec Hra 650L
| životnost baterie | 12 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 2500 m |
| Digitální zoom | 3, 4, 1, 2násobné |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Pole, pole a les |
| Hmotnost | 540 g |
| velikost | 190.2 x 76.3 x 84.6 mm |
| základní zvětšení | 2,8-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ja |
| Čočka | 50 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 512 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 18 mK (NETD) |
| Zorné pole | 8,8 ° |
| Šířka zorného pole | 15,4 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |











