GUIDE TN650
Původní cena byla: 2.999,00 XNUMX EUR2.849,00 €Aktuální cena je: 2.849,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- snímač s rozlišením 640 × 480 pixelů
- NETD: ≤ 30 mK a rozteč 12 μm
- 1024 × 768 – AMOLED displej
- zorné pole 15 m (100 m)
- vyjímatelná baterie (5,5 hodin provozu)
Není k dispozici
Video
GUIDE TN650 – Pokročilá technologie tepelného zobrazování s maximálními detaily
Das GUIDE TN650 nastavuje nové standardy v technologii tepelného zobrazování a kombinuje technologii snímače s vysokým rozlišením s výkonnou optikou. Navrženo pro náročné uživatele, umožňuje přesnou detekci zdrojů tepla na velké vzdálenosti a poskytuje obraz ostrý jako břitva, a to i v obtížných světelných a povětrnostních podmínkách.
Senzor s vysokým rozlišením pro přesnou detekci tepla
Das GUIDE TN650 je vybaven moderním termovizním snímačem, který detekuje nejjemnější teplotní rozdíly a vytváří vysoce kontrastní a čisté snímky. Vysoká citlivost zajišťuje spolehlivé zobrazení i v prostředí s malými teplotními rozdíly.
Výkonná optika pro velký dosah
Díky vysoce kvalitnímu objektivu a optimalizovanému zpracování obrazu GUIDE TN650 má působivý dosah. Zdroje tepla jsou viditelné na velké vzdálenosti, zatímco vysoké rozlišení obrazu umožňuje detailní záznam.
Inteligentní optimalizace obrazu pro jasné kontrasty
Díky moderní technologii zpracování obrazu je GUIDE TN650 se dynamicky přizpůsobuje různým světelným podmínkám. Více barevných palet a individuálně nastavitelné parametry umožňují flexibilní přizpůsobení různým situacím.
Ergonomický design pro pohodlné používání
Dobře navržený kryt pohodlně padne do ruky a umožňuje intuitivní ovládání. Ergonomické rozložení kláves zajišťuje rychlé nastavení nejdůležitějších funkcí, aniž byste ztratili výhled na displej.
Robustní a spolehlivý za všech podmínek
Robustní pouzdro chrání GUIDE TN650 před vlhkostí, prachem a teplotními výkyvy. Díky své konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům je určen pro trvalé venkovní použití a zůstává spolehlivě funkční i v extrémních podmínkách.
Dlouhá výdrž baterie a bezdrátové připojení
S výkonným přívodem energie, GUIDE TN650 dlouhé provozní doby, takže může být široce používán. Integrovaná funkce WiFi umožňuje bezdrátové připojení k mobilním zařízením pro snadné ukládání a přenos nahrávek.
Obsah balení:
- termovizní zařízení GUIDE TN650
- Baterie 2x 18650
- Nabíjecí adaptér 5V/2A
- Akku-Ladegerät
- USB-C-kabel
- micro HDMI kabel
- Taška/Brašna
- ramenní popruh
- Ochrana objektivu
- Příručka rychlého startu
Technické vlastnosti GUIDE TN650
| životnost baterie | 5,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 2600 m |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Pole, pole a les |
| Hmotnost | 880 g |
| základní zvětšení | 2,8-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ja |
| Čočka | 50 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 480 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 30 mK (NETD) |
| Zorné pole | 8,78 ° |
| Šířka zorného pole | 15 m na 100 m |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
Žádný. 29, Gaoxin 3rd Road, East Lake High-Tech Development Zone, Wuhan 430205, PR Čína
Tel .: + 86-27-8129-8784
Web: guideoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Guide Sensmart Technology GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norimberk, Německo
Tel.: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [chráněno e-mailem]






