Infiray Xeye CH50 V2
Oorspronkelijke prijs was: € 3.999,001.999,00 €Huidige prijs is: € 1.999,00.
incl. BTW. gratis verzending
- grote sensor 640 × 512
- zeer gedetailleerde weergave
- permanent geïnstalleerde collimatorlens met de hoogste precisie
- OLED-scherm met 1024 × 768 pixels
- !!LET OP: Vanwege leveringsproblemen ontvangt u automatisch een upgrade naar de Infiray Xeye CH50W!!
Adapter vereist!
Voor het gebruik van de bevestiging is een adapter nodig! Wij raden aan om deze direct mee te bestellen! U vindt het verderop op deze pagina onder "Accessoires"! Hoe bepaal ik de maat van mijn adapter?
Dit product is niet meer leverbaar.
Alternatief model beschikbaar
Onze aanbeveling:
niet beschikbaar
Video
De Infiray Xeye CH50 V2 is onze persoonlijke “PULSAR “Krypton-rivaal”.
Absoluut compact en krachtig, de CH 50 V2 van Infiray. Dit model is bedoeld voor iedereen die op zoek is naar een hoogwaardig warmtebeeldapparaat met een bijzonder hoog detailniveau.
U krijgt een detector met een hoge resolutie van 640 x 512 pixels, die in combinatie met een pixelafstand van 12 µm en een OLED-scherm ook bij slechte weersomstandigheden optimaal presteert.
De Infiray Xeye CH50 V2 is absoluut een topklasse apparaat dat snelle en nauwkeurige detectie dag en nacht mogelijk maakt.
Een modulair warmtebeeldapparaat met een gewicht van 420 gram en een objectieflens van 50 mm is in deze prijsklasse moeilijk te vinden op de warmtebeeldmarkt. Wie zijn passie in de velden en bossen wil nastreven en op zoek is naar een trouwe metgezel die ook op langere afstanden niet opgeeft, vindt hier de Infiray Xeye CH50 V2 goed geleverd.
Dankzij de 50 mm-lens is hij ideaal voor het observeren van wilde dieren. Deze eigenschap laat duidelijk zien dat dit product speciaal is bedoeld voor veeleisende gebruikers die maximale prestaties verwachten voor een zeer goede prijs.
Dankzij de zeer robuuste constructie en duurzame behuizing voldoet het aan de IP66-beschermingsklasse en is het dus water- en stofdicht. De functie van de vervangbare lithium-ionbatterijen is ook beschikbaar!
Levering:
- warmtebeeldapparaat Infiray CH50 V2
- Oplader inclusief 2x CR123 batterijen
- draagtas
- Video- en USB-kabel (niet gebruiken om op te laden)
- Oculairring
- Gebruiksaanwijzing in het Duits (in het klantaccount)
Technische kenmerken van de Infiray Xeye CH50 V2
| Akkulaufzeit | 4 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 2600 m |
| Digitale vergroting | 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 420 g |
| Identificatie afstand | 520 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 50 mm |
| sensor resolutie: | 640 × 512 pixels |
| Sensorcoating | VOx Keramiek |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 50 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 8,8 ° |
| Breedte gezichtsveld | 15,4 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Ja |
Productveiligheid
Herstellerinformatie
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Verantwoordelijke persoon in de EU
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]









