Onze expert Stephan zegt:

Ongeëvenaard instapmodel in het middensegment met toonaangevende beeldkwaliteit en supereenvoudige bediening.
Oorspronkelijke prijs was: € 3.499,001.799,00 €Huidige prijs is: € 1.799,00.
incl. BTW. gratis verzending
Voor het gebruik van de bevestiging is een adapter nodig! Wij raden aan om deze direct mee te bestellen! U vindt het verderop op deze pagina onder "Accessoires"! Hoe bepaal ik de maat van mijn adapter?
Dit product is niet meer leverbaar.
Onze aanbeveling:
niet beschikbaar

Ongeëvenaard instapmodel in het middensegment met toonaangevende beeldkwaliteit en supereenvoudige bediening.
Je krijgt met de Infiray De Xeye CL42 V2 is een krachtige en multifunctionele krachtpatser die indruk maakt met een geweldig contrast en geweldige functionaliteit, maar tegelijkertijd licht en eenvoudig te gebruiken is.
Met een thermische beeldresolutie van 384 x 288 pixels en een pixelgrootte van 17 micrometer biedt de CL42 V2 voldoende vermogen om thermische verschillen te detecteren, zelfs bij ongunstige weersomstandigheden. De Infiray De Xeye CL42 V2 is een warmtebeeldcamera van topklasse met een hoogwaardig OLED-scherm, dat in combinatie met de handmatig scherpstelbare lens zorgt voor haarscherpe beelden met veel details.
Sinds 01.01.2020 januari 42 beschikken al onze leveringen van de CL2 V42 over een nieuw ontwerp van de collimatorlens, waardoor de herhaalbaarheid aanzienlijk is verbeterd. De CL2 VXNUMX overtuigt niet alleen door zijn fraaie uiterlijk, maar ook door zijn toonaangevende functionaliteit. Dankzij het interne correctieprogramma is het apparaat programmeerbaar voor vier lenzen, zonder dat er tijdrovende herinstellingen nodig zijn. Daarnaast kunnen via de interne correctiefunctie verdere instellingen worden gemaakt en kan het externe glas dienovereenkomstig worden gekalibreerd.
De Infiray De Xeye CL42 V2 kan worden gebruikt met oplaadbare batterijen. De gebruiksduur bedraagt 3 uur met oplaadbare batterijen en 5 uur met CR123-batterijen.
De CL42 V2 is modulair ontwikkeld, wat betekent dat u hem met het schermvergrotingsopzetstuk als observatieapparaat of als clip-on kunt gebruiken.
| Akkulaufzeit | 2,5 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1750 m |
| Digitale vergroting | 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 420 g |
| Identificatie afstand | 350 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 42 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx Keramiek |
| Sensorhoogte | 17 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 40 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 9,7 ° |
| Breedte gezichtsveld | 15,6 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]