GUIDE DN70M 2.0
RRP: Oorspronkelijke prijs was: € 1.199,00989,00 € Huidige prijs is: € 989,00.
incl. BTW. gratis verzending
- Thermische beeldvorming en daglichtkanaal
- Sensor met 256 × 192 pixels
- NETD: ≤ 30 mK en 12 μm spoed
- 1920 × 1080 – AMOLED-scherm
- 1500m afstandsmeter (LRF)
niet beschikbaar
Video
Guide DN70M 2.0 – Helder zicht voor betrouwbare respons
De Guide De DN70M 2.0 is speciaal ontwikkeld voor de jacht en helpt u wild betrouwbaar te detecteren, zelfs in volledige duisternis, in de schemering of bij moeilijke weersomstandigheden. Het contrastrijke warmtebeeld onderscheidt wild duidelijk van zijn omgeving, waardoor veilige en ethische identificatie mogelijk is – een cruciaal voordeel voor verantwoorde jachtbeslissingen.
Geoptimaliseerde thermische beeldvormingstechnologie van de 2.0-generatie
Geavanceerde beeldverwerking levert een vloeiend, gedetailleerd thermisch beeld met scherpe contouren. Bewegingen worden vroegtijdig gedetecteerd, afstanden zijn gemakkelijker in te schatten en misinterpretaties worden verminderd. Dit zorgt ervoor dat u zelfs in complexe situaties de controle behoudt.
Gemakkelijk te hanteren, compact en praktisch.
Dankzij het compacte ontwerp is de Guide De DN70M 2.0 is ideaal voor het besluipen van wild en de jacht vanuit een schuilhut. Hij ligt stevig in de hand, is discreet in gebruik en altijd binnen handbereik. Dankzij het compacte formaat is hij bijzonder handig tijdens langere wandelingen door het jachtgebied.
Intuïtieve bediening in alledaagse jachtsituaties.
De logisch opgebouwde menunavigatie maakt snelle aanpassing aan veranderende jachtsituaties mogelijk. Functies zijn bovendien gemakkelijk te bedienen met handschoenen, zodat u ongestoord kunt reageren – zelfs onder tijdsdruk.
Betrouwbaar onder alle weersomstandigheden
Of het nu koud, vochtig of onder wisselende omstandigheden is: de robuuste behuizing van de DN70M 2.0 is ontworpen voor zwaar gebruik in het veld. Hij levert stabiele prestaties en maakt discrete observatie mogelijk zonder extra lichtbronnen.
Uw voordeel in het gebied
Met de Guide Met de DN70M 2.0 kiest u voor een warmtebeeldcamera die moderne technologie combineert met praktische jachtervaring. Hij helpt u meer te zien, situaties beter in te schatten en veilig, efficiënt en ethisch te jagen.
Optisch kanaal:
- Sensor: 1/1.8" Progressieve Scan CMOS
- Sensorresolutie: 3840 × 2160 pixels
- Lens: 70 mm (F2.0)
- Gezichtsveld: 5.9° × 3.5°
- Gezichtsveld (op 100 m): 10,0 m × 6,0 m
- min. afstand: 7 m
- Detectieafstand 's nachts: 1300 m
- Vergroting: 5.4x – 21.6x
- Instelling pupilafstand: 58~72 mm
Levering:
- GUIDE DN70M 2.0 warmtebeeldverrekijker
- 1x 18650 batterijen
- Oplaadadapter 5V/2A
- Oplader
- USB-C-kabel
- draagtas
- schouderband
- Quick Start Guide
Technische kenmerken van de GUIDE DN70M 2.0
| Akkulaufzeit | 5 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1300 m |
| schermresolutie | 1920 1080 x pixels |
| Weergavetype | AMOLED |
| toepassing | Veld, veld en bos |
| Gewicht | 914 g |
| Omvang | 226 x 133 x 64 mm |
| basisvergroting | 4,5-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Ja |
| Lens | 25 mm |
| sensor resolutie: | 256 192 x pixels |
| Sensorcoating | VOx |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 20 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 6,6 ° |
| Breedte gezichtsveld | 12 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Ja |
Productveiligheid
Herstellerinformatie
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
Nee. 29, Gaoxin 3rd Road, East Lake High-Tech Development Zone, Wuhan 430205, Volksrepubliek China
Tel .: + 86-27-8129-8784
Web: guidebuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Verantwoordelijke persoon in de EU
Guide Sensmart Technologie GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Neurenberg, Duitsland
Telefoon: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [e-mail beveiligd]





