Onze expert Thomas zegt:

Veel prestaties voor relatief weinig geld!
Oorspronkelijke prijs was: € 1.429,001.198,00 €Huidige prijs is: € 1.198,00.
incl. BTW. gratis verzending
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product heeft een officiële opvolger:
niet beschikbaar

Veel prestaties voor relatief weinig geld!
Dit kleine en zeer handzame warmtebeeldapparaat is een echte allrounder, die zowel in het bos als in het veld ideaal is.
De uiterst gevoelige VOx-sensor zorgt voor goede beelden op grote afstand, zelfs bij slechte weersomstandigheden. De geïntegreerde 25 mm-lens kan handmatig worden scherpgesteld en zorgt ervoor dat de beelden er in het wild scherp en contrastrijk uitzien.
De HIKMIRCO Lynx Pro LH25 ligt prettig in de hand en is speciaal ontwikkeld voor het observeren van wilde dieren.
Dankzij de ingebouwde accu kunt u het apparaat 7,5 uur laten werken (Wi-Fi uit), wat ruim voldoende is voor normaal dagelijks gebruik. Dankzij de WIFI-functie kunt u uw ervaringen delen met vrienden of familie, ongeacht of u een tablet, smartphone of pc gebruikt.
Heb je iets meer vermogen nodig, kijk dan eens naar de grote broer van de Lynx, de HIKMICRO OWL OH 35 warmtebeeldcamera .
De Infiray Xeye E3 Max V2 is onze insidertip voor u in dit prijs-kwaliteitsegment.
| frame rate | 50 Hz |
|---|---|
| Detectieafstand | 1200 m |
| Digitale vergroting | 8, 1, 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 1280 × 960 pixels |
| Weergavetype | LCOS |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 300 g |
| basisvergroting | 2,5-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 25 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx (vanadiumoxide) |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 35 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 10,5 ° |
| Breedte gezichtsveld | 19 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Gebouw A1, nr. 299, Qiushi Road, Economische Ontwikkelingszone Tonglu, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. Volksrepubliek China
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/de/
E-mail: [e-mail beveiligd] | [e-mail beveiligd]
Huntivity Groep GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Duitsland
Telefoon: +49 (0)5901 - 958 71 71
Website: huntivity-group.com
E-mail: [e-mail beveiligd]