Onze expert Thomas zegt:

Mijn prijs-kwaliteittip: Ongeëvenaard in zijn klasse met extreem hoge detailscherpte. De jager in het bosgebied is dus optimaal uitgerust.
Oorspronkelijke prijs was: € 2.799,001.709,00 €Huidige prijs is: € 1.709,00.
incl. BTW. gratis verzending
Dit product is niet meer leverbaar.
Onze aanbeveling:
niet beschikbaar

Mijn prijs-kwaliteittip: Ongeëvenaard in zijn klasse met extreem hoge detailscherpte. De jager in het bosgebied is dus optimaal uitgerust.
De Infiray Het warmtebeeldapparaat Xeye E6 Plus V3 overtuigt op alle fronten met zijn nieuwe HD OLED-scherm en lage NETD-waarde van ≤ 25 mK. De opvolger van de succesvolle E6 Plus V2 is fundamenteel geoptimaliseerd om ook bij slechte weersomstandigheden de beste beeldprestaties te behalen.
Dankzij de nieuwste sensortechnologie mist u geen enkel detail van de levende natuur. De 12 µm keramische detector met een resolutie van 640 × 512 pixels genereert scherpe en contrastrijke beelden tot een afstand van 1800 meter.
De derde versie van de beproefde E6 Plus is voor het eerst uitgerust met een HD OLED-scherm met een resolutie van 1024 × 768 pixels. De OLED-schermtechnologie heeft als voordeel dat elke pixel onafhankelijk van elkaar licht kan genereren of kan worden gedimd.
Dit zorgt voor een perfect contrast en garandeert uitzonderlijk goede beeldprestaties. De Ultra Clear-modus is speciaal ontwikkeld voor de nieuwste generatie Xeye-apparaten.
De combinatie van sensor- en software-optimalisatie verhoogt het beeldcontrast met objecten nog verder en is ontworpen voor gebruik bij slechte weersomstandigheden, zelfs wanneer thermische straling door bijvoorbeeld neerslag niet effectief kan worden vastgelegd.
Het scherm heeft een hoge framesnelheid van 50 Hertz, waardoor bewegende objecten vloeiend en zonder trillingen worden weergegeven.
De E6 Plus V3 kan waarnemingen doen over grote afstanden tot wel 1800 meter en in volledige duisternis.
Om de observatie tijdelijk te onderbreken, beschikt de E6+V3 over een stand-byfunctie. Het zorgt voor de nodige camouflage (er dringt geen licht door het oculair van het apparaat in het gezicht) en garandeert een snelle start van de camera voor observatie. Dankzij de innovatieve, energiebesparende keramische sensor kan de warmtebeeldcamera tot wel 6 uur onafgebroken werken.
Op basis van geschatte hoogtes kan de ingebouwde stadiametrische afstandsmeter snel en eenvoudig de geschatte afstand bepalen.
Met hotspottracking kunt u de heetste plek in de observatie identificeren en zo het bos in de gaten houden.
De Infiray Xeye E6 Plus V3 overtuigt met multimediafuncties. Uw onvergetelijke momenten legt u vast op het interne geheugen van 32 GB of u deelt ze eenvoudig met uw vrienden via de Wi-Fi-functie. U kunt uw ervaringen delen via een micro-USB-kabel of draadloos via de Infiray-App op je telefoon, tablet of pc. Via live streaming via de Infiray App, maximaal 4 apparaten kunnen tegelijkertijd inloggen.
Met de E6+V3 krijgt u een draagbaar warmtebeeldapparaat dat is ontwikkeld voor snel en eenvoudig gebruik.
Dankzij het lichte ontwerp raken uw armen niet moe. En als u de tas langere tijd moet dragen, kunt u hem eenvoudig met een draagriem bevestigen dankzij de schroefdraad aan de onderkant. U koopt een topmodel dat met een 35mm-lens elk gebied bestrijkt met een focusseerbare 100 meter afstand en een gezichtsveld van 22 meter.
| Akkulaufzeit | 6 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1800 m |
| Digitale vergroting | 4, 2-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | HD-OLED |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 410 g |
| Identificatie afstand | 360 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 35 mm |
| sensor resolutie: | 640 × 512 pixels |
| Sensorcoating | VOx Keramiek |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 25 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 12,5 ° |
| Breedte gezichtsveld | 21 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]