Onze expert Thomas zegt:

Klein en handzaam apparaat met supernauwkeurige laserafstandsmeter.
Oorspronkelijke prijs was: € 2.389,001.699,00 € Huidige prijs is: € 1.699,00.
incl. BTW. gratis verzending
Dit product is niet meer leverbaar.
Onze aanbeveling:
niet beschikbaar

Klein en handzaam apparaat met supernauwkeurige laserafstandsmeter.
De Infiray De Xeye FL25R warmtebeeldcamera werkt met een geavanceerde Infiray-Detector met hoogwaardige elektronica en geoptimaliseerde infraroodoptica. Dit zorgt voor een uitstekende beeldhelderheid en maakt betere detectie en classificatie mogelijk, zowel overdag als 's nachts.
Er zijn krachtige detectoren met een pixelgrootte van 12 µm ingebouwd. Een hoogwaardige lens in combinatie met een professionele 12 µm-warmtebeeldsensor zorgt voor uitzonderlijke detectiemogelijkheden. Een standaardobject van 1,7 m hoog kan in volledige duisternis op een afstand van 1300 m worden gedetecteerd.
De krachtige lens in combinatie met een professionele 12 µm warmtebeeldsensor biedt uitzonderlijke detectiemogelijkheden.
Dankzij de verversingssnelheid van 50 Hz kunt u elk interessant moment vastleggen.
Het interne scherm met een hoge resolutie van 1280 x 960 pixels biedt een scherp beeld en levendige kleuren.
De Finder-serie beschikt over een ingebouwde laserafstandsmeter waarmee de afstand tot het doel snel en nauwkeurig kan worden gedetecteerd en weergegeven. De nauwkeurigheid van de afstandsmeting bedraagt ± 1 m en de maximale afstand bedraagt 600 m. Nauwkeurige afstandsmetingen helpen om snel de grootte van het gebied, de afstand en het reliëf te schatten.
De geïntegreerde precisielaserafstandsmeter maakt nauwkeurige afstandsmeting mogelijk, zowel voor enkele afstandsmeting als voor continue afstandsmeting. Continue afstandsmeting kan snel worden geactiveerd om zich aan te passen aan de voortdurend veranderende afstand van het waargenomen object.
Dankzij het compacte formaat en het lage gewicht kunt u het apparaat met één hand dragen en bedienen. U kunt hem altijd en overal in uw zak stoppen. De Finder weegt slechts 320 gram en is daarmee lichter dan conventionele afstandsmeters, maar wel veel krachtiger. Het compacte formaat van de warmtebeeldcamera maakt hem tot een ideaal draagbaar apparaat voor verkenning en spotten.
Door de reflectie te detecteren, schakelt de infraroodsensor het scherm automatisch in en uit. Zo bespaart u energie en gaat het apparaat langer mee. Bovendien heeft het de voordelen van een hoge gevoeligheid, een sterk anti-interferentievermogen en stabiele werkprestaties.
Het apparaat beschikt over een ingebouwd geheugen voor het opslaan van de vastgelegde foto's en video-opnamen. Er kunnen vele uren aan opgenomen video's en tientallen foto's worden opgeslagen.
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi-module kan de finder verbinding maken met Android- of iOS-smartphones of -tablets. De combinatie van smartphone en warmtebeeldcamera biedt een aantal unieke functies, zoals directe beeldstreaming en het downloaden en delen van opgenomen bestanden en firmware.
De ingebouwde versnellingsmeter en het digitale kompas verbeteren de nauwkeurigheid door de helling en hoeken nauwkeurig te identificeren.
| Akkulaufzeit | 6 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1300 m |
| Digitale vergroting | 4, 1, 2-voudig |
| schermresolutie | 1280 × 960 pixels |
| Weergavetype | LCOS |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 320 g |
| Afstandsmeter (LRF) | Ja |
| Lens | 25 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 50 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 10,5 ° |
| Breedte gezichtsveld | 18 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]