Onze expert Marco zegt:

Een duidelijke uitdaging voor concurrerende producten! Één van de beste beeldprestaties in de premiumklasse!
Oorspronkelijke prijs was: € 3.299,002.199,00 €Huidige prijs is: € 2.199,00.
incl. BTW. gratis verzending
niet beschikbaar

Een duidelijke uitdaging voor concurrerende producten! Één van de beste beeldprestaties in de premiumklasse!
De grote broer van de E6-serie van Infiray presenteert zich nog beter en combineert alleen het beste van wat bij elkaar hoort. De E6+V3 was al uitzonderlijk goed, maar de Infiray Het Xeye E6 Pro V3-warmtebeeldcamera-handapparaat met de 12 µm-warmtebeeldsensor en een NETD-waarde <25 mK zet nieuwe normen met een brandpuntsafstand van 50 mm die scherpgesteld kan worden.
Dankzij de nieuwste sensortechnologie mist u geen enkel detail in uw omgeving. De 12 µm keramische detector met een resolutie van 640 x 512 pixels genereert scherpe en contrastrijke beelden tot een afstand van 2600 meter.
De derde versie van de beproefde E6 Pro is voor het eerst uitgerust met een HD OLED-scherm met een resolutie van 1.024 x 768 pixels. De OLED-schermtechnologie heeft als voordeel dat elke pixel onafhankelijk van elkaar licht kan genereren of kan worden gedimd.
Dit zorgt voor een perfect contrast en garandeert uitzonderlijk goede beeldprestaties. De Ultra Clear-modus is speciaal ontwikkeld voor de nieuwste generatie Xeye-apparaten.
De combinatie van sensor- en software-optimalisatie verhoogt het beeldcontrast met objecten nog verder en is ontworpen voor gebruik bij slechte weersomstandigheden, zelfs wanneer thermische straling door bijvoorbeeld neerslag niet effectief kan worden vastgelegd.
Het scherm heeft een hoge framesnelheid van 50 Hertz, waardoor bewegende objecten vloeiend en zonder trillingen worden weergegeven.
De geïntegreerde PIP-functie verbetert de nauwkeurigheid door een twee keer vergroot beeld van het gebied bovenaan het scherm te leveren. Hierdoor wordt het spel vergroot, terwijl de rest van het gezichtsveld zichtbaar blijft. De PIP-modus is vooral geschikt voor stalking en jacht in het veld.
De IP67-beschermingsklasse maakt de Infiray De Xeye E6 Pro V3 is absoluut stof- en waterdicht en dankzij de compacte afmetingen en het lage gewicht kunt u hem gemakkelijk in uw jaszak of aan de riem om uw nek dragen.
De Infiray Xeye E6 Pro V3 overtuigt met multimediafuncties. Uw onvergetelijke jachtmomenten legt u vast op het interne geheugen van 32 GB of u deelt ze eenvoudig met uw vrienden via de Wi-Fi-functie. U kunt uw jachtervaringen vastleggen via een micro-USB-kabel of draadloos via de Infiray-App op je telefoon, tablet of pc. Samen jagen via livestreaming over de Infiray App, maximaal 4 apparaten kunnen tegelijkertijd inloggen.
| Akkulaufzeit | 6 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 2600 m |
| Digitale vergroting | 2, 4, 1-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Feld |
| Gewicht | 500 g |
| basisvergroting | 2,9-voudig |
| Identificatie afstand | 520 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 50 mm |
| sensor resolutie: | 640 × 512 pixels |
| Sensorcoating | VOx Keramiek |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 25 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 8,8 ° |
| Breedte gezichtsveld | 16 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]