HIKMICRO FALCON FH35
Pierwotna cena wynosiła: 1.899,00 €1.509,00 €Obecna cena wynosi: 1.509,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- Czujnik VOx o rozdzielczości 384 × 288 pikseli
- NETD: ≤ 20 mK i skok 12 µm
- 1024 × 768 – wyświetlacz OLED
- pole widzenia 13,2 m (100 m)
- wymienna bateria (czas pracy 7 godzin)
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępny model alternatywny
Nasza rekomendacja:
Niedostępne
Wideo
HIKMICRO FALCON FH35 – wszystko na widoku
Seria Falcon z HIKMICRO jest wynikiem konsekwentnego dalszego rozwoju dotychczasowych, ręcznych urządzeń termowizyjnych.
Wszystkie nowe urządzenia zachwycają niezwykle czułym czujnikiem, który uwidacznia najdrobniejsze różnice temperatur, solidnym wykonaniem składającym się z magnezowej obudowy i gumowym pancerzem zapewniającym długotrwałe użytkowanie, a także możliwością wykorzystania dostępnych na rynku akumulatorów litowo-jonowych 18650 i dlatego nie narażasz się już na ryzyko uszkodzenia podczas nagłego stania w ciemności.
Niezwykle ostry obraz i imponująca widoczność szczegółów
Wyższa czułość w połączeniu z czujnikiem o wysokiej rozdzielczości i optyką o większej aperturze zapewnia wysokiej jakości, szczegółowy i kontrastowy obraz w każdych warunkach pogodowych.
Bardzo wysoka czułość termiczna
Wysoka czułość termiczna ≤ 20 mK (NETD) gwarantuje doskonałe rozpoznawanie szczegółów. Nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych lub gdy gra ma tylko minimalną różnicę temperatur w stosunku do tła. Teraz nawet najdrobniejsze szczegóły można łatwo i wyraźnie zidentyfikować, np. sierść zwierząt, cechy charakterystyczne zwierząt samców, samic lub ciężarnych, gałęzie lub liście.
Czujnik termowizyjny o wysokiej rozdzielczości
,de HIKMICRO FALCON FH35 został wyposażony w zaawansowany sensor termowizyjny o rozdzielczości 12 µm i rozdzielczości 344 × 288 pikseli. Nowy HIKMICRO FALCON FH35 charakteryzuje się doskonałą rozdzielczością temperaturową, co pozwala na wyświetlanie obrazu termicznego w niezwykle ostrej jakości i z wysokim kontrastem na wyświetlaczu OLED.
Image Pro, ulepszony, samodzielnie opracowany algorytm przetwarzania obrazu
Image Pro jest jednym z nich HIKMICRO opracowany przez nas algorytm przetwarzania obrazu, stosowany we wszystkich urządzeniach serii Falcon. Dla Ciebie oznacza to maksymalną optymalizację obrazu cyfrowego, dostosowaną do Twojego konkretnego celu obserwacji. Algorytm ten oferuje niespotykaną dotąd jakościową reprezentację i wyraźne oddzielenie zwierzęcia od tła.
Znacznie ulepszona konstrukcja – wyjątkowo łatwa w obsłudze
Nowa, ergonomiczna konstrukcja o cylindrycznym kształcie zapewnia lepsze wrażenia podczas obsługi. Jak zwykle obsługa jest intuicyjna i łatwa w użyciu. Solidna obudowa magnezowa pokryta jest gumową osłoną ochronną. Zapewnia to długotrwałe użytkowanie w pracach leśnych.
Zobacz więcej lub szerzej – uchwyć więcej szczegółów
,de HIKMICRO FALCON FH35 oferuje duży zasięg wykrywania do 1800 m i bardzo duże pole widzenia do 13,2 m przy 100 m.
Aby mieć pewność, że niczego nie przeoczysz w swoich obserwacjach, HIKMICRO FALCON FH35 posiada potężny zoom cyfrowy od 1x do 8x.
Wymienny i ładowalny akumulator o dużej pojemności zapewniający nieprzerwane obserwacje
Można to zrobić za pomocą baterii HIKMICRO FALCON FH35 może działać do 7 godzin w normalnych warunkach. Przy ciągłym użytkowaniu jedna bateria zapewnia energię nawet na 5 godzin. Dołączona zapasowa bateria zapewni Ci wystarczającą ilość energii na bardzo długą noc. Ponadto każdy power bank można podłączyć poprzez interfejs Type-C i używać jako zewnętrznego źródła zasilania.
64 GB pamięci i Wi-Fi
Uwiecznij swoje przeżycia na zdjęciach lub nagraniach wideo i podziel się nimi ze znajomymi. Oczywiście Falconem FH35 można sterować za pomocą WiFi i przy pomocy HIKMICROAplikację można połączyć ze smartfonem lub tabletem i sterować nią zdalnie. Łatwo przesyłaj strumieniowo filmy na żywo na swoje urządzenie mobilne, rozpoczynaj i zapisuj nagrania oraz odbieraj powiadomienia.
Zakres dostawy:
- HIKMICRO Ręczne urządzenie termowizyjne FALCON FH35
- 2x 18650 mAh 3,35 Ah 3,3-woltowy akumulator litowo-jonowy
- ładowarka
- Torba
- Ściereczka do czyszczenia
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Bei HIKMICRO Otrzymujesz 3 lata gwarancji na urządzenie, 1 rok na baterię i 10 lat na detektor (utrata wydajności).
Charakterystyka techniczna HIKMICRO FALCON FH35
| Żywotność baterii | 7 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1800 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i las |
| Waga | 505 g |
| podstawowe powiększenie | 3,03-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 7,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 13,2 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]











