GUIDE TJ630LP
Pierwotna cena wynosiła: 3.199,00 €2.349,00 €Obecna cena wynosi: 2.349,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- Czujnik o rozdzielczości 640 × 512 px
- ≤ 20 mK NETD i skok 12 µm
- dalmierz do 1500 m
- Pole widzenia 22 m
- Wideo z dźwiękiem
Gotowe do wysyłki
czas dostawy: 1-3 dni roboczych (inne dla innych krajów)
Przeżyj noc na nowo – dzięki GUIDE TJ630LP
Dzięki najnowocześniejszej technologii obrazowania termicznego i niezwykle czułemu czujnikowi termowizyjnemu możesz cieszyć się niezwykle ostrym widzeniem nocnym – nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto, znakomity wyświetlacz AMOLED zapewnia niezrównane wrażenia wizualne Guide TJ630LP. Dzięki intuicyjnej obsłudze oburącz, precyzyjnemu pomiarowi odległości, praktycznej funkcji nagrywania wideo i imponującej żywotności baterii do 9 godzin jesteś doskonale przygotowany, aby w pełni cieszyć się nocnymi przygodami.
Bardzo czuły czujnik 12 μm – maksymalna precyzja w każdym ujęciu
Dzięki niezwykle czułemu czujnikowi termowizyjnemu (NETD ≤ 20 mK) można łatwo wykryć nawet minimalne różnice temperatur. Efektem są jeszcze ostrzejsze i bardziej kontrastowe obrazy, na których każdy szczegół widać z imponującą wyrazistością.
Ekran AMOLED 1600 × 1200 – żywe kolory, doskonała jakość obrazu dzięki Guide
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz AMOLED 1600 × 1200 gwarantuje nie tylko żywe odwzorowanie kolorów, ale także wyjątkowo przyjemne wrażenia wizualne – nawet podczas dłuższego użytkowania.
Wszechstronność ogniskowych – idealna do każdego terenu
Bez względu na to, po jakim terenie podróżujesz, seria TJL oferuje różne ogniskowe, co zapewnia maksymalną wszechstronność. Potężny obiektyw 35 mm F1.0 umożliwia niezwykle ostre wykrywanie obiektów oddalonych nawet o 1800 m. Oznacza to, że zawsze masz pełną kontrolę nad swoim 22-metrowym polem widzenia.
Dalmierz 1500 m – precyzyjny pomiar zapewniający niezawodną reakcję
Dzięki zasięgowi do 1500 m zintegrowany dalmierz dostarcza wiarygodnych danych na temat odległości między poszczególnymi elementami. Nie tylko optymalizuje to Twoją percepcję na duże odległości, ale także zwiększa precyzję każdej obserwacji i każdej decyzji.
Wymienny system baterii – Maksymalna elastyczność i nieograniczone użytkowanie
Standaryzowany akumulator 18650 zapewnia wyjątkowo długi czas pracy i można go wymienić w dowolnym momencie – idealny do długiego użytkowania. Dzięki temu zyskujesz pełną niezależność i nie musisz martwić się o czas pracy baterii.
Poznaj idealne połączenie najnowocześniejszej technologii, najwyższej precyzji i imponującej elastyczności – dzięki Guide Seria TJLP!
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne GUIDE TJ630LP
- Kabel USB-C
- Uchwyt na rękę
- 2x18650 baterii
- Krótki przewodnik
- bezpieczeństwo
- karta gwarancyjna
- wtyczka
Charakterystyka techniczna GUIDE TJ630LP
| Żywotność baterii | 9 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1800 m |
| Zoom cyfrowy | 18-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1600 × 1200 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | Pole, pole i las |
| Waga | 584 g |
| podstawowe powiększenie | 3,31-krotny |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 12,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 22 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
NIE. 29, Gaoxin 3rd Road, Strefa Rozwoju Zaawansowanych Technologii East Lake, Wuhan 430205, PR Chiny
Tel .: + 86-27-8129-8784
Sieć: guideoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Guide Sensmart Technologia GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norymberga, Niemcy
Telefon: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [email chroniony]








