Nasz ekspert Thomas mówi:

Dużo wydajności za stosunkowo niewielkie pieniądze!
Pierwotna cena wynosiła: 1.429,00 €1.249,00 €Obecna cena wynosi: 1.249,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Proszę zapoznać się z poniższym produktem o tej samej klasie wydajności:
Niedostępne

Dużo wydajności za stosunkowo niewielkie pieniądze!
,de HIKMICRO Lynx LH25 2.0 to zdecydowanie najlepszy wybór do lasu i pola. Potężne połączenie przetwornika 384 i obiektywu 25 mm zapewnia szerokie pole widzenia o szerokości 18,4 m, z możliwością dowolnej regulacji ostrości. Wydajność i jakość obrazu są absolutnie konieczne!
Ze względu na wyjątkową czułość (NETD ≤ 20 mK) HIKMICRO Monokular termowizyjny LYNX 2.0 zapewnia szczegółowe i informacyjne obrazy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Rewolucja w oprogramowaniu zapewnia również wyjątkowo komfortowe wrażenia wizualne.
Innowacyjny projekt HIKMICRO LYNX 2.0 znajduje odzwierciedlenie także w konstrukcji zasilacza. Dzięki wyjmowanemu i ładowalnemu akumulatorowi zapewnia 6,5 godziny ciągłej pracy. Akumulator można wygodnie ładować zarówno w urządzeniu, jak i w ładowarce – wystarczy go podłączyć i można zaczynać.
Dzięki szybkiemu uruchomieniu w ciągu zaledwie 3 sekund HIKMICRO LYNX 2.0 jest zawsze gotowy do natychmiastowego użycia.
,de HIKMICRO LYNX 2.0 prezentuje się jako poręczne, kieszonkowe urządzenie ważące niecałe 300 g. Dzięki temu jest lekkim i praktycznym towarzyszem w każdej sytuacji.
,de HIKMICRO Monokular termowizyjny LYNX 2.0 zachwyca hierarchicznym menu, które priorytetowo traktuje często używane funkcje zgodnie z przyzwyczajeniami użytkownika. Użytkownicy mają możliwość personalizacji i optymalizacji swoich wrażeń wizualnych poprzez zmianę ustawień, takich jak kontrast, ostrość i inne spersonalizowane opcje.
Automatyczne wyłączanie ekranu przyciemnia wyświetlacz, oszczędzając energię i wydłużając żywotność baterii HIKMICRO LYNX 2.0 do rozszerzenia. Zintegrowany algorytm automatycznie wykrywa dokładną pozycję urządzenia i aktywuje funkcję automatycznego wyłączania ekranu. The HIKMICRO LYNX 2.0 jest automatycznie gotowy do użycia przy przechyleniu na boki o 75°, a także przy przechyleniu o 70° w górę lub w dół.
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
|---|---|
| odległość wykrywania | 1200 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4, 8-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i Las, Las |
| Waga | 300 g |
| podstawowe powiększenie | 2,5-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | VOx (tlenek wanadu) |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 19 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]