Nasz ekspert Stephan mówi:

Solidne i absolutnie wytrzymałe urządzenie. Dobrze leży w dłoni, a duże przyciski sprawiają, że można go obsługiwać nawet w rękawiczkach.
1.699,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
Niedostępne

Solidne i absolutnie wytrzymałe urządzenie. Dobrze leży w dłoni, a duże przyciski sprawiają, że można go obsługiwać nawet w rękawiczkach.
Odkryj na nowo swoje terytorium dzięki HIKMICRO SOWA OH35.
Najlepszy obecnie stosunek ceny do jakości kamery termowizyjnej ze zintegrowanym obiektywem 35 mm.
Jeśli szukasz zaawansowanej technologii połączonej z najlepszą jakością wykonania i dobrym prowadzeniem, to właśnie to HIKMICRO SOWA OH 35 odpowiedź.
W tej klasie premium zyskujesz więcej pamięci, zwiększony zasięg wykrywania i wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości.
Umierać HIKMICRO Kamera termowizyjna OWL OH 35 została opracowana specjalnie do obserwacji polowań i zwierzyny łownej, dzięki czemu możesz łatwiej rozpoznać zwierzynę nawet na dużych dystansach. Wiele funkcji urządzenia wybiera się bezpośrednio za pomocą górnych przycisków, bez konieczności otwierania menu głównego.
Oznacza to, że czwartą paletę kolorów można przełączać za pomocą przycisku, a także sterować funkcją zoomu i nagrywania. The HIKMICRO OWL OH 35 posiada manualny, zewnętrzny pierścień ogniskowania, za pomocą którego obraz jest precyzyjnie ogniskowany. Nawet jeśli pobyt trwa dłużej, dzięki tej kamerze termowizyjnej masz kompaktowe i profesjonalne urządzenie termowizyjne ze zintegrowanym akumulatorem o wystarczającej mocy.
Aparat posiada także funkcję foto i video, dzięki czemu możesz robić świetne zdjęcia swoich obserwacji. Można je później łatwo przesłać za pośrednictwem sieci WLAN do innych urządzeń, takich jak komputery PC, tablety lub smartfony.
Podczas naszych własnych testów w regionie mieliśmy niezmiennie pozytywne doświadczenia z tym urządzeniem przenośnym i możemy je z czystym sumieniem polecić.
To „młodszy brat” kamery termowizyjnej OWL OH35 HIKMICRO Lynx Pro LH 25, które również możemy zaoferować.
Umierać Infiray Xeye E3 Max V2 to nasza poufna wskazówka dla Ciebie w tym sektorze stosunku ceny do wydajności.
| Żywotność baterii | 5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1250 m |
| Zoom cyfrowy | 2, 4 razy |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 460 g |
| podstawowe powiększenie | 2,5-krotny |
| Odległość identyfikacyjna | 260 m |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | MP VOx |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 35 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,6 ° |
| Szerokość pola widzenia | 19 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]