Infiray AFFO AL25
Pierwotna cena wynosiła: 1.799,00 €1.149,00 €Obecna cena wynosi: 1.149,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- solidna obudowa
- obsługa przyjazna dla początkujących
- Obsługa Wi-Fi, w tym obsługa aplikacji
- duże pole widzenia
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępny model alternatywny
Nasza rekomendacja:
Niedostępne
Wideo
Nowy Infiray AFFO AL25
Infiray przedstawia AFFO AL25, solidne, ręczne urządzenie termowizyjne, które służy zarówno jako model podstawowy, jak i jako obserwator dla doświadczonych myśliwych z przystawką. Punktuje także całkowicie przeprojektowana obudowa.
Detektor o wysokiej wydajności
Seria AFFO wykorzystuje niechłodzony czujnik obrazu termowizyjnego VOX o rozstawie pikseli 12 µm i rozdzielczości czujnika 384 x 288 pikseli. Opracowany przez nas, wysokowydajny czujnik zapewnia ostry jak brzytwa obraz HD. AFFO AL25 szczególnie nadaje się do polowań polowych i leśnych. Może tak być Infiray AFFO AL25 szczególnie zdobywa punkty dzięki bardzo szerokiemu polu widzenia wynoszącemu 18,4 metra na odległość 100 metrów.
Nowy wygląd i kompaktowy rozmiar
Zaokrąglona, zakrzywiona konstrukcja dopasowuje się do kształtu ludzkiej dłoni, dzięki czemu jest wygodniejsza w trzymaniu. Dzięki kompaktowym rozmiarom łatwiej jest zabrać go ze sobą na przygodę. Jak w Infiray Jak to zwykle bywa w przypadku urządzeń termowizyjnych, obsługa i ergonomia są na bardzo dobrym poziomie – tak też jest w przypadku nowego AFFO AL25. Przez już ustalone Infiray-Przypisanie przycisków można szybko i łatwo wykonać nawet w całkowitej ciemności.
Długi czas pracy baterii
Elementy małej mocy zastosowane w serii AFFO umożliwiają wystarczający czas pracy do 7,5 godziny.
Inne praktyczne funkcje Infiray AFFO AL25
Seria AFFO ma dodatkowe praktyczne funkcje, w tym pomiar stadiametryczny i PIP. Adapter jest wyposażony w wiele podróżnych głowic ładujących, dostosowanych do potrzeb użytkowania w różnych krajach i regionach.
- Stadiametryczny pomiar odległości: ułatwia potwierdzenie odległości ofiary i zapewnia odniesienie do pozycji podczas polowania.
- Pip: Ekran pozycji kursora jest dwukrotnie powiększony, aby podświetlić cel i pomóc w obserwacji szczegółów celu.
Więcej trybów obrazu, aby poradzić sobie z różnymi scenariuszami
Tryb Hot Target Highlight zapewnia lepszą funkcję podświetlania obiektów dzięki większej liczbie opcji White Hot, Black Hot, Red-Hot i Paleta kolorów. szersze zakresy temperatur wykrywania i pracy dzięki funkcji śledzenia hotspotów.
Ulepszona ochrona
- Lepsza ochrona obiektywu: trwała, sztywna plastikowa osłona obiektywu o wyższej twardości i odporności na uderzenia;
- Ulepszona wodoodporność: ekran zewnętrzny jest używany w scenariuszach zewnętrznych w deszczowe dni, aby zapobiec przedostawaniu się wody do interfejsu.
Pamięć wewnętrzna 32 GB
Pamięć 32 GB serii AFFO pozwala na nagrywanie przez całą noc, spełniając potrzeby rejestracji całego procesu polowania.
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne Infiray AFFO AL25
- osłona obiektywu
- torebka do przechowywania
- Krótki przewodnik po angielsku
- Faktura z 3 letnią gwarancją
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Charakterystyka techniczna Infiray AFFO AL25
| Żywotność baterii | 7,5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1300 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 640 × 400 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 350 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 40 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 18,4 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]














