Infiray Xeye E3n (model 2021)
Pierwotna cena wynosiła: 1.279,00 €1.079,00 €Obecna cena wynosi: 1.079,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępny model alternatywny
Nasza rekomendacja:
Niedostępne
Wideo
Infiray Xeye E3n
Nowy Infiray Ręczny termowizor Xeye E3n zachwyca nowym ceramicznym czujnikiem o rozdzielczości 384 x 288 pikseli i częstotliwości obrazu 50 Hz.
Xeye E3n jest prosty, mały, lekki, działa w 3 sekundy i jest niezwykle skuteczny w wykrywaniu ludzi i zwierząt.
,de Infiray Xeye E3n charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi kamera działa ponad 10 godzin.
To będzie Infiray Xeye Thermal E3n to idealny towarzysz nocy. Ludzi można zobaczyć w środku nocy z odległości do 600 - 700 metrów, a w optymalnych warunkach z odległości do 1 kilometra. Wykrywa zwierzęta w odległości do 700 metrów. Bardzo łatwo jest rozróżnić zwierzęta do 150 metrów. Dzięki polu widzenia 35 metrów na 100 metrów oferuje najszersze pole widzenia w porównaniu do wielu innych urządzeń.
Małe urządzenie, ale wciąż o doskonałej wydajności. Technologia czujnika (czujnik ceramiczny) wbudowana w tę kamerę jest bardzo czuła i umożliwia wykrywanie najmniejszych różnic temperatur w odległości do 700 metrów. Zamień noc w dzień – dzięki Xeye E3n.
Charakterystyka techniczna Infiray Xeye E3n (model 2021)
| Żywotność baterii | 10 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| Zoom cyfrowy | 2-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 720 × 540 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | las |
| Waga | 320 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 19 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 50 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 19,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 34 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]







