Nasz ekspert Thomas mówi:

Małe i poręczne urządzenie z superprecyzyjnym dalmierzem laserowym.
Pierwotna cena wynosiła: 2.389,00 €1.699,00 €Obecna cena wynosi: 1.699,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Nasza rekomendacja:
Niedostępne

Małe i poręczne urządzenie z superprecyzyjnym dalmierzem laserowym.
Umierać Infiray Kamera termowizyjna Xeye FL25R współpracuje z zaawansowaną technologią Infiray-Detektor wyposażony w wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni. Zapewnia to doskonałą klarowność obrazu oraz umożliwia lepszą detekcję i klasyfikację, zarówno w dzień, jak i w nocy.
Wbudowane są potężne detektory o wielkości piksela 12 µm. Potężny obiektyw w połączeniu z profesjonalną jakością czujnika termowizyjnego 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m można wykryć z odległości 1300 m w całkowitej ciemności.
Potężny obiektyw w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania.
Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że uchwycisz każdą chwilę, która Cię interesuje.
Wewnętrzny ekran o wysokiej rozdzielczości 1280 × 960 pikseli zapewnia ostry obraz i żywe kolory.
Seria Finder ma wbudowany moduł pomiaru odległości laserem, który pomaga szybko i precyzyjnie uchwycić i wyświetlić odległość docelową. Dokładność pomiaru odległości wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość wynosi 600 m. Dokładne pomiary odległości pozwalają szybko oszacować wielkość obszaru, odległość i relief.
Zintegrowany precyzyjny dalmierz laserowy umożliwia dokładny pomiar odległości, oferuje zarówno pojedynczy pomiar odległości, jak i ciągły pomiar odległości. Ciągły pomiar odległości można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu.
Kompaktowe wymiary i niewielka waga pozwalają na przenoszenie i obsługę urządzenia jedną ręką. Można go włożyć do kieszeni zawsze i wszędzie. Dalmierz waży zaledwie 320 gramów i jest lżejszy od konwencjonalnych dalmierzy, ale znacznie mocniejszy. Kompaktowy rozmiar kamery termowizyjnej sprawia, że jest to optymalna przenośna jednostka do zwiadu i obserwacji.
Wykrywając odbicie, przełącznik czujnika podczerwieni automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, oszczędzając energię i wydłużając czas pracy urządzenia. Poza tym ma tę zaletę, że ma wysoką czułość, silną zdolność przeciwzakłóceniową i stabilną wydajność pracy.
Urządzenie posiada wbudowaną pamięć do przechowywania przechwyconych zdjęć i nagrań wideo. Może przechowywać godziny nagranych filmów i dziesiątki zdjęć.
Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia połączenie Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje szereg unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie strumieniowe obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików i oprogramowania sprzętowego.
Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas zwiększają dokładność, precyzyjnie identyfikując nachylenie i kąty.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1300 m |
| Zoom cyfrowy | 2, 1, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1280 × 960 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | Pole i Las, Las |
| Waga | 320 g |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 50 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 18 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]