Nasz ekspert Stephan mówi:

Duży czujnik – dobry wszechstronny.
Pierwotna cena wynosiła: 1.990,00 €1.749,00 €Obecna cena wynosi: 1.749,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Niedostępne

Duży czujnik – dobry wszechstronny.
,de PIXFRA Sirius S635 to najnowocześniejszy monokular termowizyjny wykorzystujący najnowsze technologie w kompaktowej i wytrzymałej konstrukcji. Niezwykle czuły czujnik VOx o rozdzielczości 640 × 512 z rozmiarem piksela 12 µm i ≤ 18 mK NETD gwarantuje najwyższej klasy detekcję termiczną. Jasny obiektyw f1.0 35 mm i doskonały wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1920 × 1080 umożliwiają wyraźne obrazowanie sygnatur cieplnych w odległości do 1800 m.
Dzięki polu widzenia wynoszącemu 21,9 m przy 100 m i imponującemu zasięgowi wykrywania wynoszącemu 1800 m urządzenie zapewnia ostre obrazy ze średnich i dużych odległości.
Najnowszy firmware PIPS 2.0 (Pixfra System przetwarzania obrazu (Imaging Processing System) poprawia obraz poprzez zoptymalizowany zoom, redukcję szumów i wyostrzanie krawędzi. Adaptacyjna kalibracja obrazu wspomagana sztuczną inteligencją (AAIC) stale dostosowuje i poprawia jakość obrazu przy każdym użyciu.
Obudowa ze stopu magnezu posiada certyfikat IP67, jest pyłoszczelna i wodoodporna. Nawet ekstremalne temperatury od -30 °C do +55 °C nie mają wpływu na wydajność. Dwie wymienne baterie umożliwiają do 6 godzin ciągłej pracy na jednej baterii.
,de PIXFRA Sirius S635 oferuje 6 palet kolorów (biała, czarna, tęczowa, czerwona, zielona, sepia), śledzenie punktów aktywnych umożliwiające dokładne wykrywanie źródeł ciepła oraz elektroniczny kompas umożliwiający bezpieczną orientację.
Funkcja WLAN umożliwia szybką transmisję strumieniową na żywo na smartfonach i tabletach nawet do czterech urządzeń jednocześnie. Pamięć wewnętrzna o pojemności 64 GB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia i nagrania wideo.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1800 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4, 8-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1920 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i las |
| Waga | 421 g |
| Rozmiar | 194 × 54 × 65 mm |
| podstawowe powiększenie | 2,41-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 18 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 12,4 ° |
| Szerokość pola widzenia | 21,9 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Zhejiang Pixfra technologia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIE. 858 Jianshe 2nd Road, dzielnica Xiaoshan, budynek A,
Hangzhou, Chiny, Zhejiang 311215, CN
Tel .: + 86-400-672-8166
Sieć: pixfra.com/de
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Bresser GmbH
Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede, Niemcy
Telefon: +49 (0)2872 - 80 74-0
Strona internetowa: bresser.de
E-mail: [email chroniony]