ThermTec Cyklop 325 V2
Pierwotna cena wynosiła: 1.649,00 €1.188,00 €Obecna cena wynosi: 1.188,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- solidne przetwarzanie
- intuicyjne sterowanie joystickiem
- Dalmierz AI i wykrywanie obiektów AI
- możliwość pracy bezprzewodowej
Dostępny następca modelu
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
zum ThermTec Cyklop 325 Pro
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępny następca modelu
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
Niedostępne
Wideo
ThermTec Cyklop 325 V2
,de ThermTec Cyclops 325 V2 od razu imponuje ergonomiczną konstrukcją, wysoką jakością obsługi i intuicyjną obsługą za pomocą rewolucyjnego sterowania joystickiem.
Dzięki wysokiej rozdzielczości z obrazem o wysokim kontraście, ostrości szczegółów, ciągłemu zoomowi i wyjątkowo długiej żywotności baterii do 12 godzin, rewolucyjny Cyclops 325 V2 jest idealny na polowanie.
Cyclops 325 V2 to kamera termowizyjna nowej generacji o wyjątkowych zaletach ThermTec: W urządzeniu zamontowany jest nowy, energooszczędny czujnik VOX 12 µm.
Oznacza to, że zwierzynę można wykryć w odległości do ponad 1300 metrów i ponad 600 metrów. Bardzo czuły detektor obrazu termowizyjnego VOx umożliwia uzyskanie dobrych obrazów z dużych odległości, nawet przy złych warunkach pogodowych.
Zintegrowany obiektyw 25 mm ThermTec W Cyclops 325 V2 można ustawić ostrość ręcznie, co sprawia, że obrazy wydają się ostre i bogate w kontrast.
Zintegrowana bateria ma wystarczającą pojemność na 12-godzinną sesję. Urządzenie można przełączyć w tryb gotowości ręcznie lub automatycznie, aby oszczędzać energię.
Akumulator można elastycznie ładować poprzez USB-C w samochodzie lub przez dowolny interfejs USB lub za pomocą power banku.
Czujnik V3 z redukcją szumów 3D i wartością NETD ≤40 mK
Cyclops 325 V2 ma nowy czujnik 12 µm z redukcją szumów 3D i wartością NETD ≤40 mk do stosowania w niesprzyjających warunkach pogodowych. Czujnik ten zapewnia wyższą czułość termiczną i obrazy o wyższym kontraście. Zapewnia to lepszą szczegółowość i odwzorowanie obrazu nawet przy wyższej wilgotności, mgle lub deszczu.
Cyclops 325 V2: Rozbudowane ustawienia obrazu
Aby lepiej zaspokoić różne potrzeby każdego myśliwego, nowa kamera Cyclops 335 V2 oferuje jasność czujnika, kontrast, ostrość, redukcję szumów na 10 poziomach każdy, jasność wyświetlacza na 5 poziomach i trzy kolory tła wyświetlacza (szary, niebieski i fioletowy).
6 palet kolorów - dowolną niepotrzebną paletę kolorów można dezaktywować w szybkim menu. Oznacza to, że w szybkim menu można zapisać 2, 3, 4, 5 lub 6 palet kolorów i nie musisz przeglądać wszystkich palet kolorów!
Dodatkowo 2 tryby: tryb obiektowy i tryb tła - nigdy wcześniej nie było tak dużej elastyczności w ustawieniach!
Wykrywanie obiektów AI, pomiar odległości AI i powiadamianie
Pomiar odległości AI – oparty na algorytmie głębokiego uczenia się – potrafi automatycznie zidentyfikować aż 6 zwierząt i ludzi oraz wyświetlić szacunkową odległość bezpośrednio podczas pracy.
Za pośrednictwem aplikacji można wysłać powiadomienie o tym, czy obiekt znajdzie się w polu widzenia kamery, a na wybrane urządzenie (np. smartfon) zostanie wysłana wiadomość z informacją o przewidywanej odległości oraz o tym, czy jest to osoba, czy zwierzę.
Możesz także ustawić, czy wiadomość ta ma być wysyłana za pomocą sygnału dźwiękowego, wibracji, czy też cicho.
Wyświetlacz HD OLED o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli
Mikrowyświetlacze OLED to zminiaturyzowane wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i typowej gęstości pikseli > 1200 dpi. Duża gęstość pikseli ThermTec Cyclops 325 V2 nie jest widoczny gołym okiem, ale zapewnia piękny wyświetlacz.
W przeciwieństwie do technologii modulacyjnych LCD lub LCOS, mikrowyświetlacze OLED są samoświecące ze współczynnikiem kontrastu przekraczającym 10.000 1:30 i działają niezawodnie nawet w ekstremalnie niskich temperaturach (-XNUMX°C).
Dwukierunkowe Wi-Fi
Funkcja 2-kierunkowego Wi-Fi umożliwia nie tylko sterowanie lub wyświetlanie w aplikacji (poprzez połączenie Wi-Fi urządzenia termowizyjnego ze smartfonem lub tabletem), ale także utrzymuje istniejące połączenie internetowe urządzeń końcowych za pośrednictwem 4G / 5G / LTE, dzięki czemu że Ty Obraz na żywo lub obrazy i filmy nagrane za pomocą urządzenia możesz udostępniać innym użytkownikom lub znajomym w czasie rzeczywistym.
palety kolorów
- Ciepło = czerń: odpowiednie do precyzyjnej reakcji
- Ciepło = biel: najlepiej nadaje się do precyzyjnej reakcji
- Ciepło = zielony: służy do odciążenia oczu w nocy (można wyłączyć w szybkim menu)
- Ciepło = czerwony – do szybkiego wykrywania najcieplejszych źródeł (można wyłączyć w szybkim menu)
- Ciepło = żółte złoto – do szybkiego odkrywania najcieplejszych źródeł (można wyłączyć w szybkim menu)
- Ciepło = fioletowy (można wyłączyć w szybkim menu)
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne ThermTec Cyklop 325 V2
- osłona obiektywu
- Kabel USB do ładowania/kabel do transmisji danych
- torebka do przechowywania
- Krótki przewodnik po angielsku
- Faktura z 3 letnią gwarancją
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Charakterystyka techniczna ThermTec Cyklop 325 V2
| Żywotność baterii | 12 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1300 m |
| Zoom cyfrowy | 6, 5, 1, 2, 4, 3-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | las |
| Waga | 480 g |
| Odległość identyfikacyjna | 600 m |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 40 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 19 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |











