ThermTec Gra 650L
2.090,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- Czujnik VOx o rozdzielczości 640 x 512 pikseli
- NETD: ≤ 18 mK i skok 12 μm
- intuicyjne sterowanie joystickiem
- Pole widzenia o szerokości 15,3 m (100 m)
- dalmierz do 1000 m
Niedostępne
Wideo
ThermTec Wild 650L – wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki LRF
Bardzo czuły czujnik termowizyjny o wartości NETD≤18 mK w połączeniu z optyką o większej aperturze zapewnia wyjątkową jakość obrazowania termowizyjnego i doskonałe rozpoznawanie szczegółów, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.
Ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca obsługę jedną ręką
Pokrętło ostrości i joystick zapewniają ergonomiczną konstrukcję, która umożliwia zarówno leworęcznym, jak i praworęcznym użytkownikom wygodną obsługę jedną ręką. Uzyskaj ostre, precyzyjne obrazy w dowolnym obszarze przy minimalnym wysiłku.
Samoucząca się korekcja obrazu dzięki technologii AI
Technologia Wild Series AI pozwala urządzeniu na ciągłe uczenie się i dostosowywanie się do każdej korekty obrazu w różnych scenach. Zoptymalizuj algorytm korekcji obrazu, aby uzyskać dłuższą stabilność obrazu w różnych środowiskach.
Solidna obudowa ze stopu magnezu
Seria Wild wykonana jest ze stopu magnezu, co zapewnia wysoką wytrzymałość konstrukcyjną przy minimalnej wadze. Gumowa powłoka na obudowie zapobiega zarysowaniom i poprawia stabilność, zapewniając długą żywotność.
Potężny ciągły zoom cyfrowy
Osiągnij doskonałą ostrość i rozdzielczość szczegółów od minimalnego do maksymalnego powiększenia dzięki ciągłemu zoomowi HD od 1x do 4x.
Długa żywotność baterii i wymienność
Akumulator o dużej pojemności umożliwia do 10 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Można go naładować w urządzeniu lub wymienić w ciągu kilku sekund.
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne ThermTec Gra 650L
- Torba do przechowywania aparatu
- Ładowarka do akumulatorów wraz z torbą do przechowywania
- Akumulator 2x 18650
- Uchwyt na rękę
- na szyję
- Kabel USB do transmisji danych
- Ściereczka do czyszczenia
- Szybki start
Charakterystyka techniczna ThermTec Gra 650L
| Żywotność baterii | 12 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 2500 m |
| Zoom cyfrowy | 3, 4, 1, 2-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole, pole i las |
| Waga | 540 g |
| Rozmiar | 190.2 × 76.3 × 84.6 mm |
| podstawowe powiększenie | 2,8-krotny |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 18 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 8,8 ° |
| Szerokość pola widzenia | 15,4 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |











