Urządzenie demonstracyjne: Infiray AFFO AP13
Pierwotna cena wynosiła: 710,00 €549,00 €Obecna cena wynosi: 549,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- Urządzenie demonstracyjne (dostępne oryginalne opakowanie/stan: jak nowe)
- Czujnik VOx o rozdzielczości 256 × 192 pikseli
- NETD: ≤ 40 mK i skok 12 µm
- 720 × 540 – wyświetlacz LCOS
- pole widzenia 23,6 m (100 m)
- Żywotność baterii do 9,5 godzin
Ten produkt nie jest już dostępny.
Dostępny model alternatywny
Nasza rekomendacja:
Niedostępne
Wideo
,de Infiray AFFO AP13 – Zabezpiecz teraz nasze urządzenie demonstracyjne.
Infiray przedstawia AFFO AP13, nowe urządzenie klasy podstawowej w segmencie przenośnych urządzeń termowizyjnych. Punktuje także całkowicie przeprojektowana obudowa. Jak w Infiray Jak to zwykle bywa w przypadku urządzeń termowizyjnych, obsługa i ergonomia są bardzo dobre – tak jest w przypadku nowego AFFO AP13. Ze względu na już ustalone Infirayprzypisanie przycisków umożliwia łatwą i szybką obsługę zarówno w dzień, jak i w całkowitej ciemności.
Detektor o wysokiej wydajności
Seria AFFO wykorzystuje niechłodzony czujnik termowizyjny VOX o rozdzielczości 256 × 192 pikseli i odstępie między pikselami wynoszącym 12 µm. Ten opracowany przez nas, wydajny czujnik pozwala na uzyskanie niezwykle ostrych obrazów HD.
Szerokie pole widzenia
Model AFFO AP13 nadaje się do obserwacji w lesie i może pochwalić się polem widzenia ponad 23 metrów z odległości 100 metrów.
Nowy wygląd i kompaktowy rozmiar
,de Infiray AFFO AP13 zachwyca kompaktowymi rozmiarami i zaokrągloną, wygiętą konstrukcją, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze.
Długi czas pracy baterii
Wbudowana bateria AFFO AP13 wystarcza na 9,5 godzin ciągłej pracy, co powinno wystarczyć do obserwacji nocnych.
Bardziej praktyczne funkcje
Seria AFFO posiada dodatkowe praktyczne funkcje, w tym stadiametryczny pomiar odległości, PIP i małą latarkę. Wtyczka zasilająca jest również wyposażona w wiele adapterów podróżnych, które można stosować w różnych krajach i regionach.
- Pomiar odległości stadiametrycznej: Można go wykorzystać do oszacowania odległości.
- PIP: Na ekranie otwiera się drugie okno, a część ekranu zostaje dwukrotnie powiększona, dzięki czemu można zobaczyć jeszcze więcej szczegółów
Właściwy tryb obrazu dla każdego
,de Infiray AFFO AP13 oferuje 5 trybów obrazu (biały gorący, czarny gorący, czerwony gorący, tryb obserwacji ptaków i fałszywy kolor), a także posiada funkcję śledzenia hotspotów, która automatycznie śledzi źródła ciepła.
Lepsza ochrona dzięki certyfikatowi IP67
- ulepszona ochrona obiektywu dzięki wytrzymałej, sztywnej plastikowej osłonie obiektywu
- poprawiona wodoodporność
- zwiększona odporność na upadki dzięki solidnej obudowie
Pamięć wewnętrzna 32 GB
Wbudowana pamięć serii AFFO o pojemności 32 GB oferuje wystarczająco dużo miejsca na uwiecznienie wrażeń z emocjonującej nocy w formie zdjęć lub filmów.
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne Infiray AFFO AP13 – Demonstrator
- osłona obiektywu
- Ściereczka do czyszczenia
- Pasek
- torebka do przechowywania
- Krótki przewodnik po angielsku
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Dane techniczne urządzenia demonstracyjnego: Infiray AFFO AP13
| Żywotność baterii | 9,5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 25 Hz |
| odległość wykrywania | 675 m |
| Zoom cyfrowy | 2, 1 razy |
| rozdzielczość wyświetlacza | 720 × 540 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | las |
| Waga | 340 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 13 mm |
| rozdzielczość czujnika | 256 × 192 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 40 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 13,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 23,6 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]












