HIKMICRO Raptora RQ50LN
4.449,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- Termowizyjna lornetka noktowizyjna z technologią termojądrową
- Czułość czujnika: < 20 mk
- Wymienna bateria typu 18650
- Zintegrowany dalmierz laserowy
- Promiennik podczerwieni 940 nm
Ten produkt nie jest już dostępny.
Zamiast tego polecamy ten produkt
następująca alternatywa:
Niedostępne
Wideo
HIKMICRO Raptor RQ50LN – wszechstronny produkt do wszystkich zastosowań
Z HIKMICRO Dzięki Raptorowi RQ50LN otrzymujesz nie tylko kamerę termowizyjną, ale także kamerę dzienno-nocno-wizyjną ze zintegrowanym dalmierzem laserowym i zamontowanym na stałe emiterem podczerwieni. Daje to różnorodne możliwości obserwacji zarówno na krótkich, jak i długich dystansach oraz w każdych warunkach pogodowych.
,de HIKMICRO Raptor RQ50LN jako potężna kamera termowizyjna
Podobnie jak nowa seria Thunder 2.0 HIKMICRO Innowacyjna lornetka Raptor jest wyposażona w niezwykle mocny czujnik 640 x 515 px, który spełnia najnowsze wymagania NEDT poniżej 20 mK. Dzięki super dużej przysłonie i ekstrawaganckiemu 16-krotnemu zoomowi cyfrowemu w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami HIKMICRO Dzięki algorytmowi przetwarzania obrazu użytkownik otrzymuje obraz najwyższej klasy nawet na duże odległości do 2600 m.
Wysoka rozdzielczość zarówno w dzień, jak i w nocy
Czujnik o rozdzielczości 2560×1440 pikseli zapewnia jasny i żywy obraz w świetle dziennym. To również wspiera HIKMICRO Raptor RQ50LN charakteryzuje się wyjątkowo niskimi warunkami oświetlenia do 0.001 luksa dzięki wbudowanej technologii, która umożliwia wyraźny widok nawet w nocy. Wspiera to również wbudowany emiter podczerwieni. Złe warunki atmosferyczne takie jak mgła nie powodują żadnych problemów z lornetką dzięki trybowi odmgławiania.
Inteligentne, praktyczne i bezpieczne – to jest to HIKMICRO Raptora RQ50LN
Oprócz zintegrowanego dalmierza laserowego, który zapewnia dokładność do odległości 1.000 m przy maksymalnym odchyleniu jednego metra, Raptor jest wyposażony w automatyczne wyłączanie wyświetlacza. Z okularów nie świeci żadne światło, a gra nie jest przestraszona.
Funkcja GPS lornetki w połączeniu z LRF pomaga również w jasnym określeniu pozycji elementu. Ponadto obrazy i filmy zapisane na urządzeniu można odtwarzać bezpośrednio.
Przełomowy, praktyczny design połączony z intuicyjną obsługą
,de HIKMICRO Raptor RQ50LN oferuje jakość na najwyższym poziomie, zarówno pod względem wyglądu, jak i dotyku. Zmienna regulacja odstępu źrenicy RAPTOR pomaga spełnić szeroki zakres wymagań użytkownika. Zmienny zakres dioptrii od -5D do +3D oraz inteligentny układ przycisków zapewniają intuicyjną i bezpieczną obsługę.
Zakres dostawy:
- HIKMICRO Lornetka termowizyjna Raptor RQ50LN
- ładowarka
- Bateria 6x18650 mAh
- kabel zasilający
- Uchwyt na rękę
- solidna walizka transportowa
- Ściereczka do czyszczenia
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Charakterystyka techniczna HIKMICRO Raptora RQ50LN
| Żywotność baterii | 8 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 25 Hz |
| odległość wykrywania | 2600 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 16, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 2560 × 1440 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i las |
| Waga | 1120 g |
| podstawowe powiększenie | 3,4-krotny |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | VOx (tlenek wanadu) |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 8,8 ° |
| Szerokość pola widzenia | 15,4 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]







