Pulsar Kryptona 2 FXQ35
Pierwotna cena wynosiła: 1.990,00 €1.890,00 €Obecna cena wynosi: 1.890,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- czujnik o rozdzielczości 384 × 288 pikseli
- NETD: ≤ 25 mK i skok 17 µm
- 1920 × 1080 – wyświetlacz AMOLED
- pole widzenia 18,7 m (100 m)
- wyjmowana bateria (czas pracy 11 godzin)
Wymagany adapter!
Do korzystania z nasadki wymagany jest adapter! Zalecamy zamówienie tego od razu! Znajdziesz go w dalszej części tej strony, w zakładce „Akcesoria”! Jak określić rozmiar adaptera?
Gotowy do wysyłki
czas dostawy: 3-6 dni roboczych (inne dla innych krajów)
Wideo
Pulsar Krypton 2 FXQ35 – mały, ale niesamowity!
Kompaktowy o wyważonej konstrukcji
,de Pulsar Krypton 2 FXQ35 to idealny towarzysz w lesie i w terenie. Gdy jesteś w ruchu, każdy dodatkowy gram sprzętu ma znaczenie. Dzięki krótkiej długości, lekkiej konstrukcji i równomiernemu rozłożeniu ciężaru, Pulsar Krypton 2 FXQ35 ma minimalny wpływ na równowagę.
Jednocześnie elementy sterujące osprzętu są łatwo dostępne.
Solidna obudowa ze stopu magnezu
Lekka, solidna i bezpieczna - obudowa Pulsar Kamera Krypton 2 FXQ35 pokryta jest stopem magnezu, który chroni urządzenie termowizyjne i znajdującą się w nim technologię przed wstrząsami i wibracjami.
Specjalny stop pomaga również skutecznie odprowadzać ciepło powstające w urządzeniu lub wpływy temperatury zewnętrznej z zainstalowanych komponentów. Dzięki temu krypton jest ogólnie bardziej stabilny w działaniu.
Mocny czujnik z małym rozstawem pikseli Pulsar Kryptona 2 FXQ35
Silny czujnik obrazu termowizyjnego o rozdzielczości 384 x 288 pikseli we współpracy z małym pikselem 17 µm zapewnia Pulsar Krypton 2 FXQ35 zapewnia wysoki kontrast i ostry obraz termowizyjny. Oznacza to, że zwierzynę można łatwo rozpoznać i można wyraźnie odróżnić zarośnięte otoczenie od zwierzęcia.
Osiem różnych trybów kolorów dla wszystkich sytuacji
Umierać Pulsar Krypton 2 FXQ35 oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki czemu obserwacje nocne są jeszcze bardziej komfortowe, ponieważ zmniejszają zmęczenie oczu. Osiem trybów kolorów pozwala na uzyskanie szerokiego spektrum obrazów termograficznych fartucha i doskonale sprawdza się w zmieniających się warunkach obserwacji.
Do wykrywania obiektów optymalne są tryby kolorów White Hot, Black Hot i Red Hot. Barwa tęczowa i ultramaryna zwiększają szansę wykrycia i zidentyfikowania zwierzyny. Tryby Red Monochrome, Sepia i Violet najlepiej nadają się do dłuższych obserwacji nocnych i nie męczą oczu przy dłuższym użytkowaniu.
Najwyższa wydajność energetyczna
Wymienna, ładowalna bateria litowo-jonowa IPS7 z funkcją szybkiej wymiany zapewnia wystarczającą moc nawet na 11 godzin ciągłej pracy. Dzięki akumulatorowi Krypton 2 może działać przez całą noc bez konieczności wymiany akumulatora.
Szybka wymiana i bezprzewodowa konstrukcja oraz długi czas pracy to kluczowe cechy tego wydajnego systemu zasilania.
Dane techniczne Pulsar Krypton 2 FXQ35:
- Czujnik: Lynred
- Rozdzielczość czujnika: 384 × 288 pikseli
- Skok czujnika: 17 µm
- Czułość czujnika: ≤ 25 mK (NETD)
- Typ wyświetlacza: AMOLED
- Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 × 1080 pikseli
- Szybkość klatek: 50 Hz
- Obiektyw: 35 mm
- Przysłona: F1.0
- Pole widzenia: 10.7° × 8° (poziomo × pionowo)
- Pole widzenia przy 100 m: 18,7 m × 14 m (H×V)
- Powiększenie: 1.5x – 4x
- Zasięg detekcji: 1300 m
- Pamięć wewnętrzna: 16 GB
- WLAN (Wi-Fi): tak
- Wsparcie aplikacji: tak
- Nagrywanie zdjęć/wideo/dźwięku: tak/tak/nie
- Temperatura pracy: -25°С do +50°С
- Klasa ochrony: IPX7
- Interfejs USB: Typ C
- Zasilanie: 5 V USB typu C
- Bateria: akumulator litowo-jonowy IPS7
- Żywotność baterii: do 11 godziny
- Wymiary: 116 × 73 × 83 mm
- Waga: 440 g (z baterią)
Zakres dostawy:
-
- Pulsar Urządzenie termowizyjne Krypton 2 FXQ35
- Torba
- Ściereczka do czyszczenia
Charakterystyka techniczna Pulsar Kryptona 2 FXQ35
| Żywotność baterii | 11 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1300 m |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1920 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 440 g |
| Rozmiar | 116 × 73 × 83 mm |
| podstawowe powiększenie | 1,5 - 4 razy |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Lynreda |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 25 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,7 ° |
| Szerokość pola widzenia | 18,7 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
UAB „Zaawansowana optyka Yukon na całym świecie”
Ateity g. 21C, LT-06326, Wilno Litwa
Sieć: yukonopticsglobal.com | pulsar-vision.com
E-mail: [email chroniony]












