Náš odborník Thomas hovorí:

Ste perfektne vybavení na krátke vzdialenosti.
Pôvodná cena: 1.549,00€999,00 €Aktuálna cena je: 999,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Na použitie nástavca je potrebný adaptér! Odporúčame si to ihneď objednať! Nájdete ho nižšie na tejto stránke v časti „Príslušenstvo“! Ako zistím veľkosť adaptéra?
Tento produkt už nie je dostupný.
Nie je k dispozícii

Ste perfektne vybavení na krátke vzdialenosti.
Termovízny prístroj CTP13 od Infiray Vývoj bol zameraný na obzvlášť nízku hmotnosť (130 g) a malé rozmery.
Das Infiray CTP13 je vybavený moderným detektorom VOx, a preto je vybavený najnovšou technológiou v oblasti termovízie.
Vďaka malej šošovke ponúka tento termovízny prístroj obzvlášť široké zorné pole, vďaka čomu je ideálny na použitie na krátke vzdialenosti v lese.
Nízka cena Infiray CTP13 vyvoláva otázku, kto by mohol mať o takéto zariadenie záujem.
Od malého Xeye Infiray má pevné ohnisko, úroveň ostrosti obrazu sa nedá prispôsobiť vzdialenosti objektu.
Skôr je nastavenie zvolené tak, aby bola pokrytá veľká hĺbka ostrosti a obraz bol teda optimálne zaostrený v rozsahu do cca 100 m.
CTP13 sa preto neodporúča na výrazne dlhšie vzdialenosti!
Das Infiray CTP13 je možné prevádzkovať s batériou CR123A a má USB-C port pre nabíjanie cez power banku (5V).
| životnosť batérie | 3,5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 25 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1800 m |
| Digitálny zoom | 1-násobný |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| prevádzková oblasť | les |
| Hmotnosť | 140 g |
| Identifikačná vzdialenosť | 670 m |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 13 mm |
| rozlíšenie snímača | 256 × 192 pixelov |
| Povlak snímača | VOx |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 50 mK (NETD) |
| Zorné pole | 13,5 ° |
| Šírka zorného poľa | 23 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chránené e-mailom]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Nemecko
Webstránka: nyx-vision.com
E-mail: [chránené e-mailom]