Náš expert Marco hovorí:

Ako dobrý všestranný prístroj poskytuje skvelú kvalitu obrazu.
Pôvodná cena: 1.575,00€1.515,00 €Aktuálna cena je: 1.515,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Na použitie nástavca je potrebný adaptér! Odporúčame si to ihneď objednať! Nájdete ho nižšie na tejto stránke v časti „Príslušenstvo“! Ako zistím veľkosť adaptéra?
Tento produkt už nie je dostupný.
Naše odporúčanie:
Nie je k dispozícii

Ako dobrý všestranný prístroj poskytuje skvelú kvalitu obrazu.
Séria Mate je nová generácia modulárnych termovíznych zariadení s vysokovýkonnými termovíznymi snímačmi. Infiray je absolútnym špecialistom na vývoj termovízie a sériu CH50 dokázala vylepšiť a ďalej rozvíjať. Mate MAL38 nevyžaduje externý zdroj svetla a neovplyvňuje ho silné svetlo. The Infiray Mate MAL38 je menším bratom MAH50 a preto má široké uplatnenie vo vyššej strednej triede. Nová séria Mate navyše zaujme DUAL batériovým systémom a nízkou hmotnosťou
Unikátne vlastnosti a funkčnosť odnímateľného diaľkového ovládača, ktorý sa bez problémov zmestí do MAL38 a dá sa z neho vybrať, vás nechajú bez slov.
U série MATE je možné variabilné zväčšenie použitého skla využívať bez obmedzenia a v plnom rozsahu. To znamená, že zväčšenie na skle až 10x je ľahko možné a v kombinácii s pamäťou pre rôzne profily, ktorá poskytuje extra pamäťové miesta pre okuliare s vysokým základným zväčšením, zostávajú viditeľné všetky dôležité displeje.
Das Infiray Mate MAL38 je možné rýchlo a jednoducho namontovať na kompatibilné sklo za súmraku. V ďalšom kole sa dá rovnako ľahko odstrániť bez ovplyvnenia presnosti. Okrem toho vám MAL38 umožňuje pokračovať v používaní presnej stupnice vlastného pohára bez toho, aby ste zmenili svoju nočnú rutinu.
Diaľkové ovládanie z Infiray Mate MAL38 je možné odpojiť od zariadenia a zostáva pripravený na použitie až 30 dní na jedno nabitie. Pomocou priloženej konzoly je možné ovládací panel flexibilne pripevniť k zariadeniu.
Nový vysokokvalitný optický zobrazovací systém Infiray Séria Mate je kompatibilná aj s vysokými zväčšeniami. Aj tu je možné ako obvykle uložiť až štyri profily pre rôzne nastavenia.
Pre jasný a detailný obraz sú k dispozícii tri rôzne obrazové režimy – les, rovina a mesto – ktoré možno ľahko upraviť v závislosti od prostredia.
Zomrieť Infiray Séria Mate je vyrobená z novej horčíkovej zliatiny, ktorá znižuje hmotnosť o 50 % bez zmeny veľkosti. Zároveň sa pevnosť konštrukcie zvýšila o 60 %, aby bola zaistená maximálna stabilita aj pri silných nárazoch.
nfiray Mate je možné premeniť na ručné monokulárne termovízne zariadenie pomocou univerzálneho adaptéra IOM-4×24-1 (predáva sa samostatne).
V monokulárnom režime je k dispozícii až 4x digitálne zväčšenie.
| životnosť batérie | 7,5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 2000 m |
| Digitálny zoom | 1, 2, 4-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| Typ zobrazenia | OLED |
| prevádzková oblasť | Pole a les, les |
| Hmotnosť | 520 g |
| základné zväčšenie | 1-násobný |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 38 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Zorné pole | 7 ° |
| Šírka zorného poľa | 12,3 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chránené e-mailom]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Nemecko
Webstránka: nyx-vision.com
E-mail: [chránené e-mailom]

vrátane DPH
vrátane dopravy
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
Ihneď pripravené na odoslanie
Pridať do košíka