Náš expert Stephan hovorí:

Bezkonkurenčný základný model v strednej triede so špičkovou kvalitou obrazu na trhu a super jednoduchým používaním.
Pôvodná cena: 3.499,00€1.799,00 €Aktuálna cena je: 1.799,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Na použitie nástavca je potrebný adaptér! Odporúčame si to ihneď objednať! Nájdete ho nižšie na tejto stránke v časti „Príslušenstvo“! Ako zistím veľkosť adaptéra?
Tento produkt už nie je dostupný.
Naše odporúčanie:
Nie je k dispozícii

Bezkonkurenčný základný model v strednej triede so špičkovou kvalitou obrazu na trhu a super jednoduchým používaním.
Dostanete sa s tým Infiray Xeye CL42 V2 je výkonný a multifunkčný výkonný prístroj, ktorý zaujme skvelým kontrastom a skvelou funkčnosťou, pričom je ľahký a ľahko sa používa.
S rozlíšením termovízneho zobrazenia 384 x 288 pixelov a rozstupom pixelov 17 mikrometrov ponúka CL42 V2 dostatok výkonu na zachytenie teplotných rozdielov aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. The Infiray Xeye CL42 V2 je špičkové termovízne zariadenie s kvalitnou OLED obrazovkou, ktorá v spojení s manuálne zaostriteľnou šošovkou zaisťuje ostré snímky s vysokými detailmi.
Od 01.01.2020. januára 42 majú všetky naše dodávky CL2 V42 nový dizajn kolimátorovej šošovky, ktorý umožňuje výrazné zlepšenie opakovateľnosti. Okrem skvelého vzhľadu zaujme CL2 VXNUMX predovšetkým špičkovou funkcionalitou na trhu, vďaka internému korekčnému programu je zariadenie programovateľné pre štyri šošovky bez nutnosti časovo náročného prestavovania. Okrem toho je možné vykonať ďalšie nastavenia pomocou funkcie vnútornej korekcie a podľa toho je možné kalibrovať vonkajšie sklo.
Das Infiray Xeye CL42 V2 môže byť napájaný nabíjateľnými batériami, ktoré poskytujú 3 hodiny prevádzky s nabíjateľnými batériami a 5 hodín s batériami CR123.
CL42 V2 bol vyvinutý modulárne, čo znamená, že ho môžete použiť ako pozorovacie zariadenie s nástavcom na zväčšenie obrazovky alebo ako klip.
| životnosť batérie | 2,5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1750 m |
| Digitálny zoom | 2, 4-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| Typ zobrazenia | OLED |
| prevádzková oblasť | Les, pole a les |
| Hmotnosť | 420 g |
| Identifikačná vzdialenosť | 350 m |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 42 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Povlak snímača | VOx keramika |
| Rozstup snímača | 17 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 40 mK (NETD) |
| Zorné pole | 9,7 ° |
| Šírka zorného poľa | 15,6 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chránené e-mailom]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Nemecko
Webstránka: nyx-vision.com
E-mail: [chránené e-mailom]