HIKMICRO Habrok 4K HE25LN
Pôvodná cena: 1.599,00€1.539,00 €Aktuálna cena je: 1.539,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
- Tepelný senzor s rozlíšením 256 × 192 pixelov
- 1,88″ CMOS snímač pre digitálny kanál denného svetla
- IR žiarič 940 nm
- Technológia Fusion kombinuje deň/noc s tepelným zobrazovaním
- integrovaný diaľkomer
- vymeniteľné batérie 18650
Nie je k dispozícii
Video
HIKMICRO HABROK 4K HE25LN – „Daywalker“ v termovízii!
Ten už známy HIKMICRO Séria HABROK sa prezentuje ako výkonné a inovatívne ručné zariadenie, ktoré kombinuje termovíziu a digitálne denné a nočné videnie v multispektrálnom binokuláre. Teraz sa spektrum rozširuje o nový 4K variant! Mimoriadne čistý obraz v režime digitálneho denného videnia vám umožní nechať ďalekohľad cez deň doma a predĺžiť si zážitok až do noci vďaka integrovanému kanálu termovízie.
Či už vo verných farbách alebo termovíziách, poskytuje prvotriednu kvalitu obrazu pre denné a nočné pozorovania, dokonca aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach, s dosahom detekcie až 1200 m Toto všestranné zariadenie je vhodné najmä pre lesné a terénne aktivity, pozorovanie vtákov, vyhľadávanie zvierat, dobrodružné a záchranné scenáre.
Diaľkomer a IR žiarič 940 optimalizujú zážitok v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu.
Picture Pro
Funkcia Image-Pro bola vyvinutá s cieľom digitálne optimalizovať obraz Habrok 4K a tým vytvárať ostrejšie kontúry. V závislosti od prevládajúcich poveternostných podmienok to môže viesť aj k vyššej úrovni detailov. Funkcia Zoom Pro od HIKMICRO má jasný cieľ prekonať výzvy digitálneho zoomu. V mnohých prípadoch má vyššia úroveň priblíženia na termovíznych zariadeniach za následok zhoršenie kvality obrazu.
HIKMICRO Tento problém šikovne rieši funkcia “Zoom Pro”, ktorá po použití zoomu automaticky aktivuje cielené doostrenie obrazu. Kvalita obrazu je citeľne vylepšená najmä v prvom a druhom stupni priblíženia, čo výrazne zvyšuje praktickosť digitálneho zväčšovania.
Kompaktný a pritom výkonný
Ergonomický dizajn výrobku zaisťuje maximálny komfort pri používaní. Vďaka nízkej hmotnosti iba 850 g je obzvlášť ľahký a praktický. Robustné magnéziové puzdro zaisťuje odolnú a robustnú konštrukciu, ktorá ďalej prispieva k užívateľskej prívetivosti.
Spoľahlivosť a životnosť
Vďaka vymeniteľným a nabíjateľným batériám 18650 je zaručené nepretržité napájanie. Vďaka pôsobivej nepretržitej prevádzkovej dobe až 6 hodín ponúka produkt dlhodobé používanie. Tichá výmena batérie umožňuje plynulý prechod bez nepríjemných prerušení.
Príjemný vizuálny a haptický dizajn
Okrúhla obrazovka zariadenia ponúka výrazný vizuálny zážitok. Dioptrická korekcia navyše umožňuje individuálne nastavenie zrakovej ostrosti. Flexibilný očný reliéf je ďalšou funkciou, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie. Intuitívne ovládanie pomocou vyvýšených tlačidiel navyše umožňuje ovládanie bez námahy. Okrem toho integrované GPS a digitálny kompas ponúkajú užívateľovi ďalšie možnosti orientácie. Za zmienku tiež stojí, že vstavaný snímač náklonu zariadenie jednoducho vypne.
Optický režim:
- Senzor: 1.88" CMOS s progresívnym riadkovaním
- Rozlíšenie senzora: 3840 × 2160 pixelov
- minimálne osvetlenie: 0.001 lux @ (F1.0, AGC zapnuté)
- Zorné pole: 6.9° × 4.1°
- Zorné pole (na 100 m): 12 m × 7,2 m
- min vzdialenosť: 8 m
- Detekčná vzdialenosť v noci: 350 m
- Zväčšenie: 5.5x – 22x(4x)
Zvyčajne
- Typ displeja: OLED
- Rozlíšenie displeja: 1920 × 1080 pixelov (okrúhle)
- Palety: Tepelné: Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion; Optické: deň, noc, auto
- Trieda ochrany: IP67
- WLAN (Wi-Fi): áno
- Foto/video/zvukový záznam: áno/áno/áno
- Vnútorná pamäť: 64 GB
- Dioptrická korekcia pre nositeľov okuliarov: -5 D až +3 D
- Napájanie: vymeniteľná batéria; 5V DC, 2A; Podporuje externé napájanie
- Životnosť batérie: ≥8 h (25 °C, s vypnutým hotspotom)
- Podpora aplikácií: áno / Infiray- Aplikácia
- WLAN / WiFi: áno
- USB: Typ C
- Diaľkomer: Trieda 1, max
- IR žiarič: LED, 940 nm
- variabilný očný reliéf: 60 mm až 74 mm
- Veľkosť: 138,2×68,4×212,4mm
- Hmotnosť: 800 g bez batérií
Obsah balenia:
- termovízne zariadenie Hikmicro Habrok 4K HE25LN
- 4x 18650 batérie
- Statívový adaptér
- Kábel typu C
- nabíjačka
- Ramenný popruh na zavesenie
Technické vlastnosti HIKMICRO Habrok 4K HE25LN
| životnosť batérie | 6 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1200 m |
| Digitálny zoom | 8, 3, 1, 2, 4, XNUMX-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1920 × 1080 pixelov |
| Typ zobrazenia | OLED |
| prevádzková oblasť | Pole, pole a les |
| Hmotnosť | 850 g |
| základné zväčšenie | 5,3-násobný |
| diaľkomer (LRF) | Ja |
| objektívne | 25 mm |
| rozlíšenie snímača | 256 × 192 pixelov |
| Povlak snímača | VOx |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 35 mK (NETD) |
| Zorné pole | 7,0 ° |
| Šírka zorného poľa | 12,3 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
Bezpečnosť výrobkov
Informácie o výrobcovi
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1, č. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chránené e-mailom] | [chránené e-mailom]
Zodpovedná osoba v EÚ
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Nemecko
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chránené e-mailom]








