Náš odborník Thomas hovorí:

Veľa výkonu za pomerne málo peňazí!
Pôvodná cena: 1.429,00€1.198,00 €Aktuálna cena je: 1.198,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Tento produkt už nie je dostupný.
Tento produkt má oficiálneho nástupcu:
Nie je k dispozícii

Veľa výkonu za pomerne málo peňazí!
Tento malý a veľmi šikovný termovízny prístroj je skutočný univerzál, ktorý je ideálny na použitie v lese aj na poli.
Vysoko citlivý snímač VOx umožňuje dobré snímky na veľké vzdialenosti aj za zlých poveternostných podmienok. Integrovaná 25 mm šošovka môže byť zaostrená manuálne a vďaka nej budú snímky vo voľnej prírode ostré a vysoko kontrastné.
HIKMIRCO Lynx Pro LH25 sa dobre drží v ruke a bol vyvinutý špeciálne na pozorovanie zvierat.
Integrovaná batéria umožňuje prevádzkovať zariadenie 7,5 hodiny (Wi-Fi vypnutá), čo je na bežné každodenné používanie úplne postačujúce. Vďaka funkcii WIFI je pre vás zážitkom zdieľať svoje zážitky s priateľmi alebo rodinou, či už s tabletom, smartfónom alebo PC.
Ak chcete trochu viac výkonu, pozrite sa na veľkého brata Lynxa HIKMICRO Termovízna kamera OWL OH 35 na.
Zomrieť Infiray Xeye E3 Max V2 je náš zasvätený tip pre vás v tomto sektore cena-výkon.
| snímok za sekundu | 50 Hz |
|---|---|
| Detekčná vzdialenosť | 1200 m |
| Digitálny zoom | 8, 1, 2, 4-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1280 × 960 pixelov |
| Typ zobrazenia | LCOS |
| prevádzková oblasť | Les, pole a les |
| Hmotnosť | 300 g |
| základné zväčšenie | 2,5-násobný |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 25 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Povlak snímača | VOx (oxid vanádu) |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 35 mK (NETD) |
| Zorné pole | 10,5 ° |
| Šírka zorného poľa | 19 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | nie |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1, č. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chránené e-mailom] | [chránené e-mailom]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Nemecko
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chránené e-mailom]