Náš odborník Thomas hovorí:

Veľa výkonu za pomerne málo peňazí!
Pôvodná cena: 1.499,00€1.448,00 €Aktuálna cena je: 1.448,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Tento produkt už nie je dostupný.
Tento produkt má oficiálneho nástupcu:
Nie je k dispozícii

Veľa výkonu za pomerne málo peňazí!
Das HIKMICRO LYNX LH35 2.0 je jednoznačne najlepšia voľba do poľa a lesa. Výkonná kombinácia snímača 384 a 35 mm objektívu ponúka voľne zaostriteľné 13,1 m široké zorné pole. Obrazový výkon a kvalita je absolútnou nevyhnutnosťou pre vaše pole s lesom!
Vďaka vynikajúcej citlivosti (NETD ≤ 20 mK) HIKMICRO Termovízny monokulár LYNX LH35 2.0 zaisťuje detailné a informatívne snímky aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Softvérová revolúcia tiež umožňuje mimoriadne pohodlný vizuálny zážitok.
Inovatívny dizajn HIKMICRO LYNX 2.0 sa odráža aj v dizajne zdroja. S vyberateľnou a nabíjateľnou batériou ponúka 6,5 hodiny nepretržitého používania. Batériu je možné jednoducho nabíjať v zariadení aj v nabíjačke – stačí ju zapojiť a začať.
Vďaka rýchlemu štartu už za 3 sekundy HIKMICRO LYNX 2.0 je vždy pripravený na okamžité použitie.
Das HIKMICRO LYNX LH35 2.0 je šikovné vreckové zariadenie s hmotnosťou približne 330 g. Vďaka tomu je ľahký a praktický spoločník v každej situácii.
Das HIKMICRO Termovízny monokulár LYNX LH35 2.0 zaujme hierarchickým menu, ktoré uprednostňuje často používané funkcie podľa užívateľských zvyklostí. Používatelia majú možnosť prispôsobiť a optimalizovať svoj vizuálny zážitok úpravou nastavení, ako je kontrast, ostrosť a ďalšie prispôsobené možnosti.
Automatické vypnutie obrazovky stmaví displej, aby sa šetrila energia a predĺžila životnosť batérie HIKMICRO LYNX LH35 2.0 na predĺženie. Integrovaný algoritmus automaticky rozpozná presnú polohu zariadenia a aktivuje funkciu automatického vypnutia obrazovky. The HIKMICRO LYNX 2.0 je automaticky pripravený na použitie pri bočnom naklonení 75°, ako aj pri naklonení 70° nahor alebo nadol.
| snímok za sekundu | 50 Hz |
|---|---|
| Detekčná vzdialenosť | 1200 m |
| Digitálny zoom | 8, 1, 2, 4-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| Typ zobrazenia | OLED |
| prevádzková oblasť | Pole, les, pole a les |
| Hmotnosť | 300 g |
| základné zväčšenie | 2,5-násobný |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 25 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Povlak snímača | VOx (oxid vanádu) |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 7,5 ° |
| Šírka zorného poľa | 13,1 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1, č. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chránené e-mailom] | [chránené e-mailom]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Nemecko
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chránené e-mailom]